Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Invisalign
Wątek: Invisalign
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-03-20, 15:46   #116
little.b.blue
Zakorzenienie
 
Avatar little.b.blue
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 248
Dot.: Invisalign

Hej

Od dzisiaj noszę Invisalign. Przeczytałam cały wątek i widzę, że się zfrajerzyłam, bo koszt mojego leczenia to uwaga uwaga 5400 funtów.
Szczerze mówiąc nie rozglądałam się która klinika lepsza, tylko po wyszukaniu invisalign + miasto wybrałam miejsce z najwyższymi ocenami. I pewnie tu był błąd b z tego co czytałam jakie ceny były u was to spokojnie ze 2 tysiące funtów mogłabym oszczędzić.

Moje leczenie przewiduje 46 nakładek, mam nosić tyle samo nakładek na górę i na dół, mimo że te dolne nakładki zaczną cokolwiek robić dopiero w połowie leczenia. Gdy zapytałam czy w takim razie jest w ogóle sens nosić na początku te dolne to powiedział że tak.
Czy to normalne, że każdą parę nakładek mam nosić tylko tydzień? Myślałam że standardem jest zmiana co dwa tygodnie. Moje leczenie z 46 nakładkami ma trwać około roku.

Za dwa tygodnie mam mieć zamontowane attachments i jakoś w połowie leczenia pojawią się jakieś gumki na tylne zęby. W zestawie od dostałam 2 pary wkładek, 2 etui, płyn do płukania, szczoteczkę, tabletki do czyszczenia alignerów i takie gumowe rolki które się przygryza przy wkładniu alignerów.

Po przeczytaniu wątku nie wiem, czy wybrałam dobre miejsce na leczenie, niepokoi mnie to noszenie wkładek tylko przez tydzień.

Czy są tu osoby, które już zakończyły leczenie i są skłonne pochwalić się zdjęciami przed/po?
__________________
Książki w 2017: 10
Nie palę od 25/02/2017

Invisalign od 20/03/2016

Edytowane przez little.b.blue
Czas edycji: 2017-03-20 o 15:48
little.b.blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując