Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - własny depilator laserowy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-28, 09:16   #883
S1lc1a
Raczkowanie
 
Avatar S1lc1a
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 454
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez Nicky UK Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, (...)


Zakupiłam sobie philips lumea i póki co zrobiłam sobie 3 zabiegi w tygodniowych odstępach. laserowalam łydki, pachy i bikini. na razie nie moge sie wypowiedziec o efektach bo nic nie widac, ale jestem cierpliwa i systematyczna i będę was informowac na bieżąco pierwszy i drugi zabieg robilam łydki na 4, a pachy i bikini na 3, a na trzeci laserowalam wszytsko na 5. nie czuje zadnego bolu, w niektórych miejscach takie ciepełko, szczegolnie gdy trafie na jakis samotny włos ktory ominełam podczas golenia.
Ja mam Remingtona 6500 i widziałam efekty już po pierwszym zabiegu - a po 3 na pachach już niewiele włosów zostało. Także wychodzi na to że Remington daje szybsze efekty.

Cytat:
Napisane przez fatatina Pokaż wiadomość
Ja nie uważam, że zakup mojego Rio Pro to pieniądze wyrzucone w błoto. Wręcz przeciwnie - kupiłabym go jeszcze raz gdybym miała dokonać ponownie wyboru. Wypróbowałam na sobie już prawie wszystkiego (oprócz lasera aleksandrytowego i Nd Yag, które są rzadziej spotykane w salonach). Oto moje refleksje:

Taki domowy IPL, który niszczy włosy na ok 2 miesiące, jest mimo wszystko bardzo praktyczny i ekonomiczny. Poza tym można go kupić na raty. Fakt, lampy sa wymienne i kosztują niemało, ale uważając i nie przegrzewając takiej lampy, można jej używać bardzo długo..

Tak więc, zależy kto jakie ma problemy z owłosieniem.. I radziłabym: nie skreślajcie tak od razu domowych sprzęcików, bo wcale nie są one takie głupie.. Nie spodziewajmy się cudów, tak jak w przypadku reklam kremów odmładzających, gdzie 60-letnie panie stają się 20-latkami! Żaden laser nie usunie włosów na wieki, tym bardziej IPL, ale przynajmniej domowym sprzętem w każdej chwili można samemu dokonać poprawek (co jest niesamowicie ważne, bo np. w salonach niedociągnięcia często się zdarzają i nie ma mowy by po tygodniu iść na usunięcie "niedobitków" )
i pstryknąć tam gdzie w danej chwili jest konieczne.
Dokładnie zgadzam się - jeśli ktoś ma mega problem i mocne ciemne włosy na wielu częściach ciała to zakup własnego IPL jest o niebo lepszym rozwiązaniem niż zabiegi profesjonalne (lepszym w sensie kosztów). A jeśli chodzi o czas to przeciez i tak poświęca się czas na golenie czy depilację taką zwykłą a tutaj depilujemy IPLem i mamy spokój na dłużej. Dla mnie to super zakup - kiedyś musiałam golić codziennie pachy i nogi - teraz już prawie nie mam tam włosów - nawet jeśli to efekt na miesiąc-dwa to i tak warto. A później powtórzę sesję i znów trochę spokoju.

Cytat:
Napisane przez 201708301159 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Polecam Remingtona.
S1lc1a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując