Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-04-06, 12:30   #2658
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez bisiaczek888 Pokaż wiadomość
Hej! Ja oczywiście też mam problem z określeniem swojego typu... ale nie napiszę Wam na razie jak wygladam zrobię to później.
Mam za to prośbę do Was - znalazłam super stronę, na której można ładować swoje zdjęcia i tworzyć motywy kolorystyczne, a także dobierać do tych motywów kolory, które pasują (jest kilka opcji), no i załadowałam swoje zdjęcia, duuuużo tych zdjęć i potworzyłam takie motywy na podstawie barwy włosów, oczu, skóry i ust, no i wyszła mi teoretycznie moja spersonalizowana paleta... której nie potrafię dopasować do żadnego typu. Myślałam już, że się określiłam... ale tak teraz patrzę i chyba nie do końca... Jak myślicie, z jakiego typu to są kolory? Później wstawię jakieś swoje foty i opiszę swoje kolory, jak ja to widzę, z góry dzięki za odpowiedzi!
Wygląda jesiennie

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
Nie zgodzisz sie??? A to dlaczego?
Nie podoba Ci się paleta PRAWDZIEJ WIOSNY czy o co chodzi?
Wiesz jakie jest ryzyko jeśli jesteś true, ale nosisz bright? Że nadal nie bedziesz miała "swoich" najlepszych kolorów...
Z drugiej strony im więcej o tym czytam, tym bardziej wydaje mi się to niemozliwe akurat pomylenie "prawdziwej" z "czystą". Ta pierwsza to najcieplejsza i samo sedno, kwintesencja wiosny, z drugiej strony - najchłodniejsza wersja, najbliżej zimy...

Co do mnie niestety na pierwszy rzut oka każdy określi mnie jako Light Spring, a mi się te kolory po prostu nie podobają i wyczuwam w nich zbyt duży wpływ zimnego lata
Nie zgadzam sie na bycie LS
Może zakupie sobie dwie paletki i dopiero wtedy popróbuję...
Nie, nie, ja ogólnie nie lubię żadnych palet (no może Chłodna Zima jest ok), najchętniej nosiłabym czerń, czerń i jeszcze trochę czerni czasem czerwień, niebieski, paski.
Prawdziwą nie zgodzę się byc, bo "nie wyglądam ciepło" (choć wiem, że wygląd to nie wszystko, ale wszystkie WS są ciepłe z wyglądu, nawet te brązowowłose) i pasują mi niektóre (ale naprawdę mało) chłodnawe (nie chłodne). Do tego moge nosić wściekłe kolory (czerwień, żółty, niebieski, turkusowy, pomarańczowy itp), te podstawowe z Paint'a, byle niezbyt ciemne (Ciepła ma bardziej "gęste" i ciemne kolory niż Czysta, mnie wpływ Jesieni postarza, więc Ciepłą odrzucam, choć niektóre kolory mogę nosić).
Po prostu - jak napisały dziewczyny w grupie BS na facebooku - jestem cieplejszą wersją BS (są chłodniejsze, tym bliżej do Zimy) i skoro mogę nosić mocne, nasycone kolory, to wygląd się nie liczy.
w sumie przecież chodzi o to, jak reaguje skóra na dany odcień.
Pasują mi nawet niektóre kolory Jasnego Lata

Cytat:
Napisane przez Alicyja69 Pokaż wiadomość
Cześć, to znowu ja Pisałam już wcześniej w tym temacie, ale kazałyście mi sprawdzić w jakich kolorach mi do twarzy i razem z kilkoma osobami porobiłam przymiarki i porównałam opinie, które są dosc zgodne:

1. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Jestem przekonana, że najlepiej mi w czarnym, białym, ecru szarym, fioletowym, we wszystkich zieleniach poza tą wpadajacą w zółty i butelkową, niebieskim, niektóre brązy, czerwony(niekoniecznie ten najcieplejszy odcień), zielonym wpadajacym w niebieski i większosc ciuchów mam w tych kolorach i podobno mi w nich najlepiej
Źle w zielonym wpadajacym w żółć, butelkowa zieleń, w majtkowym różu, ciemnofioletowym, kremowym, beżowym(istna tragedia), jaskrawych kolorach, żółtym, pomarańczowym

2. Czy pasuje ci czysta biel i czysta czerń?

Tak i według opinii wielu osób w tych kolorach mi najlepiej, mimo mojej bladości w tych kolorach nie wyglądam blado ani smętnie


3. Czy pasują ci kolory jaskrawe i intensywne, czyste?

Jaskrawe i intensywne - nie
czyste - niektóre tak, ale jeśli nie są oczobijne

4. Czy pasują ci kolory szarawe, zgaszone?

Wszystkie szarości tak, ale kolory szaro-zielone itd, zgaszone i pastelowe raczej mi nie pasują

5. Czy pasują ci raczej kolory ciepłe czy zimne?

Co do ubrań, to i ciepłe i zimne, ale niekoniecznie każdy ciepły kolor mi pasuje i nie koniecznie każdy zimny

Ciepłe kolory włosów tak, zimne kolory włosów - nie

6. Czy kolory możesz zestawiać bardzo kontrastowo?

Tak, np czarny i biały i wygląda to u mnie ok

1. Jak się opalasz?

Bardzo szybko na ładny złocisto-brązowy kolor i opalenizna długo się utrzymuje

2. Kolor oczu

Oczy intensywnie zielone ze złotą obwódką wokół źrenicy, rzęsy mam czarne, a brwii popielato blond(zimne)

3. Piegi

brak

4. Cera

Jestem bardzo blada, cera wręcz wydaje się przeźroczysta, używam podkładu pierre rene champagne i idealnie komponuje się z moją twarzą. Ale odcień cery jest złocisty, wręcz żółtawy, może nawet lekko brzoskwiniowy, ale nie różowy nie rumienię się wcale

5. Naturalny kolor włosów

Ciemny popielaty blond ze złoto-miedzianymi refleksami, jako dziecko miałam włosy złociste, ale potem ściemniały mi do tego popielatego blondu ale w tym kolorze wyglądam niezdrowo i blado, najlepiej wyglądam w rudym, (a przerobiłam cała paletę) w którym o dziwno nie widać mojej bladości i dużo osób pyta, czy to mój naturalny kolor, a najgorzej wyglądałam w czarnym i w blondzie

6. Kolor ust

różowy, nie potrafię ocenić odcienia

Wydaje mi się, że jestem typm mieszanym albo neutralnym. Z góry dziękuję za pomoc
Powtórzę: mieszanych typów nie ma, są neutralne. Analiza Kredki ci nie pasuje? Na zdjęciach masz delikatną urodę, rysy, kolorystykę, a piszesz, że czerń i biel ci pasuje. To dość dziwne.
Pisałyśmy, że ostry rudy nie dla ciebie. w pewnym stopniu powiedziałabym, że WS (jeśli pasują czyste, nasycone, odrzucam Jesienie), ale piszesz, że niektóre chłodne też pasują.

Z opisu LS, ale ona nie nosi czerni, bieli i kontrastów. Z kontrastów Czysta Wiosna, ale ona nosi oczobijne kolory. Zimy powinny odpadać, bo nie pasują ci czarne włosy. Z tym że piszesz, że pasują kontrasty.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora