Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sitosterole oraz fitohormony w leczeniu trądziku
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-26, 15:10   #199
Silwena
Wtajemniczenie
 
Avatar Silwena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 304
Dot.: Sitosterole oraz fitohormony w leczeniu trądziku

Cytat:
Napisane przez Ghost19 Pokaż wiadomość
Korci mnie, żeby znów popijać wierzbownicę, bo w czasie kuracji włosy myłam raz w tygodniu, a teraz muszę co 3 dni góra. Skóra na twarzy nadal pozostaje matowa nawet bez grama skrobi, ale już przesusz minął. Pomału nawet nos wraca do normy, a on był w najgorszym stanie. Skóra schodziła z niego płatami, a przy kącikach po prostu pękała ajć
ja mam takie rezultaty przy mojej kuracji izotretinoiną doustną
(no oprócz obłażenia ze skóry) ale skórki suche czasem mam, póki nie przemyję buzi tonikiem i skórek brak. hehe, reszta jak u Ciebie

(no z tym, że wątpię by po 13latach trądziku, a 8-9latach leczenia go bez rezultatów większych, akurat wierzba by mi pomogła na trądzik, aleeee..)

...ale napewno fajnie usłyszeć, że mimo niewielkiego nakładu pieniężnego (wierzbownica 60szt -16zł) masz większość efektów jak ja w trakcie kuracji, na którą wydaje ok 300zł miesięcznie


EDIT:
byłam w swojej dermy na wizycie, zapytałam o te gule przed @
powiedziała, że mam się teraz tym nie zajmować, że to dopiero początek kuracji.. bla bla
pytam, no a co będzie jak nadal będę mieć ropniaki przed @ mimo, że kuracja będzie sie już kończyć? ona mi mówi, że wtedy będzie płacz i zgrzytanie zębów, bo zostanie Ci to do końca zycia, albo do którejś ciąży (a ja )
pytała ile tych ropniaków, gdzie się sieją, mówię, że kilka gul (3-4), 2-3 ropne, że ogólnie wtedy cera się psuje, wygląda nieświeżo, wymięta taka i brzydnie w oczach.. ona na to, że to prawie każda kobieta ma i to nie jest trądzik, tylko parę krostek. Po kuracji będziemy nadal dbać o cerę <tu się zamysliła> zaczęła coś pisać i burkać o zabiegach, o żelach i monologiem <o duperklockach> doszła do wypisywania recept




i znalazłam taki artykulik - miesięczne rytmy skóry- to tak przy okazji Googlowania, czy to faktycznie mi zostanie mimo leczenia Tretinexem

Edytowane przez Silwena
Czas edycji: 2010-03-27 o 17:00
Silwena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując