Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mój facet oświadczył, że nie będzie ze mną sypiać.....
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-04, 15:45   #30
antrakt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 28
Dot.: Mój facet oświadczył, że nie będzie ze mną sypiać.....

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Możliwe, że facet po prostu "tak ma"(o czym pisze Sine.ira). Może uważa, że jak już stały związek, to seks trzeba reglamentować i generalnie "spoczął na laurach"? Może jego temperament wyszedł "na wierzch"? Warto mu wprost powiedzieć, że związek to m.in. udany seks i niestety, ale takiej częstotliwości stosunków, jak teraz sobie nie wyobrażasz. Niech Ci szczerze powie, czy mu się po prostu nie chce / nie czuje potrzeby, czy sobie wymyślił jakieś inne, dziwne powody. Oczywiście musisz się liczyć z tym, że odpowiedzi nie usłyszysz, a wtedy się zastanów, czy masz chęć, aby to ciągnąć. Pewnie teraz myślisz "ech, nie mogę zerwać przez seks, to tylko seks", ale niestety - to AŻ seks i na dłuższą metę frustracja spowodowana jego niedoborem jest straszna. Próbuj rozmawiać, sama się postaraj być bardziej otwarta na tą kwestię (temat jak każdy inny, naprawdę), ale czas pokaże, czy jest o czym rozmawiać.

1. Jak często Ty inicjujesz seks? Bo napisałaś, że jak on przestał chcieć, to leżałaś i nic nie mówiłaś. Może znudziło mu się ciągłe "chcesz?".
2. Jak jest z jakością Waszych pieszczot nie kończących się seksem? Chodzi o pocałunki, masowanie się, jakieś podszczypywanie w ciągu dnia, dotyk, wzrok, erotyczne rozmowy - występuje u Was w ogóle coś takiego, takie budowanie poczucia bliskości, intymności?
3. Jak często mówicie sobie miłe rzeczy, komplementy? O czym rozmawiacie, jak już się widzicie? Jakie macie wspólne pasje i zainteresowania?
4. Dlaczego zgadzałaś się na coś, na co nie miałaś ochoty? Może zobaczył, że udajesz, że to nie jest do końca szczere? Mówiłaś mu, że robisz to, czy tamto tylko dla niego?
5. Masz mniej więcej jakąś wiedzę jak to wyglądało w jego poprzednich związkach (o ile takie miał)?
6. Jakie są relacje pomiędzy jego rodzicami?
A więc tak. Gdy ja próbóję inicjować seks, robię to w taki delikatny sposób- np zaczynam go przytulać, całowac, dotykac w różne miejsca, generalnie nie nachalnie, ale w taki sposób ze kazdy raczej by wiedzial o co chodzi. Mówic mu cos milego tez sie zawsze staram- on mi tez. W ciagu dnia tez sie przytulamy, wtulamy- szczegolnie podczas ogladania filmow ( teraz tak najczesciej konczy sie wieczor- cos ogladamy i sie kladziemy). Co do tych rzeczy na ktore nie mialam ochoty- byl to m. in. seks oralny i tego nigdy wczesniej z nikim nie robilam. Ale raz sie przemoglam i potem juz to zostalo stalym punktem programu( ale robilam to z wlasnej woli). Z jego poprzednich zwiazkow wiem bardzo malo, bo on jeszce nigdy nie mial dziewczyny tak dlugo jak mnie- to byly raczej chwilowe znajomosci. Co do rodzicow, ma juz tylko mamę, ale bardzo ja szanuje i dobrze traktuje (ale nie ejst maminsynkiem).
antrakt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując