Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-07-16, 14:43   #2912
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Nie wiem czy wątek to dobry pomysł. Jak spamujemy przez cały dzień to informacje się jakoś rozjeżdżają, nawet czasem same mamy problemy z załapaniem kto, co napisał / kupił / prywatne sprawy z których się tutaj zwierzamy. Taki zbiór teleexpresów to prawie jak pamiętnik czy raport z aktywności niby do tego wątku dostęp jest taki sam jak do każdego innego w tym do tego 'w planie', ale jednak kiedy takie posty są wmieszane w gąszcz innych daje to jeszcze jako taką prywatność.
Inne rozwiązania - ok, ale publiczny wątek dla mnie zdecydowanie odpada.
widzisz nie pomyślałam o tym. Masz rację nie chciałabym żeby mnie ktoraś wizażanka oskarżyła później o naruszenie prywatności czy coś


a tak w ogóle to co tak tu dzisiaj cicho?? z czego mam stresczenie pisać znowu mam wypić browara i wymyślić bajkę?

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

a i wiecie. Jeżeli któraś czuje że moje streszczenia naruszają jej prywatność czy coś to dajcie taki sygnał. Nigdy nie miałam na celu jakiegoś publicznego zwracania uwagę na kogoś konkretnie czy sprawiania żeby ktoś się czuł niekomfortowo. Jeżeli któraś z Was czuje się źle z tym że wspominam o niej w tych streszczeniach no to piszczcie. Nie chcę żeby któraś miała do mnie później żal czy pretensje. Bo to od początku miała być tylko dobra zabawa dla rozluźnienia po całym dniu i nie pomyślałam wcześniej o tym że kogoś może to urazić czy coś.........
amyz jest offline Zgłoś do moderatora