Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-08-30, 10:25   #2687
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Nie wiedziałam, że są specjalne egzaminy dla osób pracujących w takich biurach... Miałam nawet wczoraj zapytać z ciekawości na czym to polega
Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Dziękuję Tulipanko
Nie każda osoba pracująca w biurze musi mieć licencje Ale już pośrednik w obrocie musi. A żeby zdobyć licencje trzeba zdać trzyetapowy egzamin w Stolycy
Tulipanko, na następnym sabacie opowiem Ci dokładnie Ten trzyetapowy egzamin to taka bzdura że głowa boli ... Studia, podyplomówka, praktyka i egzamin , śmiech na sali Pośrednik prawie jak lekarz Szczęściem ustawa znosząca egzamin zaraz wchodzi w życie. Ja się jeszcze załapałam na "kurs + praktyka + egzamin", o tyle dobrze Ale i tak jechać mi się nie chce ... Bo nazwisko mnie zobowiązuje, jak nie zdam to wstyd będzie na pół Wrocka ...

W każdym razie Tymeno trzymam kciuki byś znalazła fajne biuro, tzn. myślę o fajnych ludziach

Khy - czekoladowy keksie - wczoraj testowałam Vanille Bourbon i powiem Ci, że bardzo średnie wg mnie ... Takie mdłe i słodkie, poza tym miałyśmy na sabacie deja vu - że coś już tak pachnie, ale co ??
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora