Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bardzo przetłuszczająca się skóra twarzy!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-21, 19:40   #23
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Bardzo przetłuszczająca się skóra twarzy!

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Mam takie same doświadczenia tzn łagodne mycie (micele), żadnych kremów i ogólnie produktów emolientowych (poza okresami przesuszenia po kwasach), lekkie formuły nawilżające (serum wodne). Tylko do diety niskowęglowodanowej nie mogę się przekonać, chociaż wiem, że warto by spróbować przy wzmożonym przetłuszczaniu z powodu hyperandrogenizmu, ale bez diety ułożonej przez dietetyka pod moje upodobania i tryb życia niestety nie da rady.

No i przede wszystkim jak napisałaś te wszystkie pudry, kremy i inne rozwiązanie kosmetyczne są DORAŹNE. Na dłużej mogą pomóc tylko osobom z cerą rozregulowaną złą pielęgnacją, ale jeśli skóra przetłuszcza się jako dodatek do pakietu problemów zdrowotnych, to wiele nie można od nich oczekiwać.
o tak, warto wypróbować używania serum nawilżającego solo - w lato to się u mnie świetnie sprawdza. w pozostałą część roku dokładam do pielęgnacji nisko stężone sera kwasowe, więc używam wtedy lekkich kremów.
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując