Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Scent Bar
Wątek: Scent Bar
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-01-17, 09:05   #2644
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Pobiłam (dosłownie) samą siebie, idąc pod prysznic. Wyjmowałam bieliznę z szafy i postanowiłam zamknąć drzwi, zapominając o tym, że wypadałoby najpierw wyjąć z tejże szafy głowę. Cóż, będzie siniak.
A później wszyscy zaczną podejrzewać, że to nie było samookaleczenie, ale zupka była za słona...

No kurczę, wchodzę na wątek, czytam sobie spokojnie, a tu jakieś walenie myszką, buraki na głowie, wąchanie cudzych butów... bułeczka z serkiem i kminkiem utkwiła mi w gardle.

Rachela, dopóki nie wystawisz na Targowisku swojej Historii gotowa jestem uznać, że jeszcze nie przekroczyłaś pewnej magicznej linii obłędu

Hecate, a Ty nie daj sobie wmówić, że nie znasz się na żartach. Czytałam książkę na temat toksycznych ludzi. Ich standardowym tekstem, kiedy ktoś protestuje przeciwko ich chamstwu jest "co, nie znasz się na żartach"? W ten sposób minimalizują znaczenie swojego chamstwa.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora