Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Scent Bar III
Wątek: Scent Bar III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-22, 21:10   #2061
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Co do tematu "słodyczowego" - ja muszę zrobić ciastka z M&M'sami, które znalazłam na blogu wklejanym ostatnio. Do niedawna byłam niemal uzależniona od orzechowych M&M'sów, >TE< ciastka wyglądają obłędnie
Wyglądają pysznie.


Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Najpierw kazali nam czekać tydzień aż wysłali a potem 14 paczka została przechwycona przez UC z powodu jakichś źle wypełnionych przez LS kwitów.Fenris w sobotę sie tego dowiedziała,ale niestety w weekend nie można sie do UC dodzwonić bo nie urzędują.
Nie wiem kiedy oni uwolnią paczkę,czy będzie cło,nawet niech będzie-trudno przeżyję to 40parę złotych ale żeby tylko oddali nam paczkę szybko


Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Chciałam ogłosić że niestety, ale właśnie padłam trupem.

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=351121271
A o co chodziło ?


Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Natomiast mój promotor skwitował moją pracę w taki sposób, że ja do dziś nie wiem co myśleć:confused :, serio, nie ma w tym żadnych złośliwych podtekstów, ale fakt lekko oniemiałam...
Czyli jak ?

Cytat:
Napisane przez Mendosita Pokaż wiadomość
Muszę Wam powiedzieć, że przemiły dziś dzień miałam Najpierw oczywiście humor mi poprawiły nowe perfumy, o czym już pisałam
Po pracy wybrałam się do pobliskiego CH i ku własnemu zdumieniu, po kilkutygodniowych poszukiwaniach na całym Śląsku, kupiłam fajne, eleganckie spodnie do pracy Potem wstąpiłam do Baty i kupiłam piękne buty, w których nie wiem czy będę chodzić, bo mają niebotyczny obcas (9,5 cm ), ale były świetne, a poza tym duużo przecenione, więc wzięłam.
A jeszcze na zakończenie tego ciągu pomyslnych wydarzeń widzę właśnie, że facet od Live oddał mi wreszcie pieniądze No jak tu nie być w szampańskim nastroju?

W załączniku butki

Świetny dzień, w istocie udany
Ładne buty, mimo wysokich obcasów wyglądają na wygodne.
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora