Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Scent Bar III
Wątek: Scent Bar III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-07, 07:46   #3026
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Scent Bar III

Dzięki dziewczyny wiem, że musi być dobrze, bo oglądał mnie też ordynator i to on zawyrokował stabilizator dodam ze na koszt NFZ, co mnie bardzo ucieszyło, że wreszcie coś, za co nie muszę sama płacić

dzisiaj już mam lepszy humor, mąż mnie zawiezie do innego lekarza, bo przypada mi kontrola, a nie chciałam przekładać i czekać znowu pół roku w wizytę

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, powiedzcie mi, czy zdarzyło się wam, że przysłali wam z truskawy stare kosmetyki? Przeterminowane, zepsute, nieświeże? Często się to zdarza? Kusi mnie i kusi ale po feralnych zakupach na beautyencouner to jestem bardzo uprzedzona

mi na jakieś 55 zamówień zdarzyło się 3 razy, w dwóch przypadkach zwrócili kasę bez większych problemów, nad trzecim pracuję z Tru już 1,5 miesiąca, ale nie popuszczę


Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość

o mamo...nie strasz, mnie boli dzisiaj, coś mi strzela w stawie i cholera nie chce się zginać jak powinna
u mnie było podobnie z tym, że ja nie mogłam zginać nogi więcej niż 20 stopni, bo ból przeszywał mi nogę po samą naprawdę lepiej to skonsultować, najwyżej każą Ci zrobić okłady i na tym się skończy


Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
:

Wiecie co?!
Królewna siorbie mojego Calamusa!
Że pociąga sobie Palisandra to nie czepiam się, ale Calamus?!

I jeszcze na moje "Nie przesadzasz?" odpowiada z niewinną miną (jak to tylko On potrafi): "Tylko pięć psików".
skąd ja to znam a najlepsze, kiedy kompletnie nie rozumie mojej irytacji, stwierdzając, przecież jak si,ę skończy, szybciej kupisz sobie kolejną , gdyby choć raz stwierdził, że sam mi kupi kolejną, wybaczyłabym te wszystkie marnotrawione psiki
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora