Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne MEOW
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-18, 19:42   #663
olgamalgorzata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 23
GG do olgamalgorzata
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

No i testuję moje Miauki Niestety nie mam dobrego aparatu, także tylko opiszę moje wrażenia..

Zacznę od podkładów:
zawiodłam się trochę małym kryciem formuły Pampered Puss (wolę nie myśleć jak kryje w takim razie Perfect Puss..)- także zdecydowanie następnym razem z pewnością zamówię Flawless Feline.
Jeśli chodzi o kolory:
Frisky Siamese- jasnością zbliżony do Bisque z Lucy, który akurat mi odpowiada (może minimalnie jaśniejszy). Faktycznie neutralny odcień.
Frisky Bengal- dość jasny w porównaniu do Siamese, raczej powiedziałaby, że zimy odcień- zgodnie z opisem.
Frisky Sphinx- całkiem ciepły kolor, jasnością zbliżony do Frisky Siamese.

Cienie i felinery Miaukowe- ogólnie na plus.
http://www.meowcosmetics.com/feliners.htm
Zdziwiło mnie trochę że linery nie są matowe.. wydawało mi się, że Thunder będzie głęboko czarny w stylu egipskiego khola. I owszem- czarny jak noc jest, ale z połyskiem. W sumie połysk wygląda trochę jak gwiazdy, także absolutnie się nie czepiam że nie pasuje. No i w końcu- błyskawica też jest błyszcząca
Kamikaze- winna czerwień; ciemna i głęboka, ale troszkę idzie w stronę brązu. Też ładny i też błyszczący. Zastosowałam dziś jako cień- wygląda bardzo dobrze
Zakochałam się absolutnie w kolekcji Egyptian treasures :
http://www.meowcosmetics.com/egyptiantreasures.htm
Cień Ancient jest najcudowniejszym złotym cieniem jaki widziałam- oczarował mnie już jak testowo na rękę nałożyłam mazaja. Kolor, powiedziałabym, tak zwane "stare złoto" w dość ciepłym odcieniu, z domieszką oliwki (chociaż oliwki dużo mniej niż na zdjęciu się wydaje). Plusem jest to, że ma dość ciemną bazę i ładnie kryje nawet na sucho, natomiast na mokro- poezja

I to by było na tyle z Miaukowych wrażeń- jak najbardziej pozytywnych
olgamalgorzata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując