Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-02, 08:05   #39
Karina21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 55
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Właśnie mam ten zestaw i jestem po 1 peelingu, wszystko przygotowywałam tak jak na stronce z allegro jest napisane, czyli:
1) Najpierw na oczyszczoną skórę nałożyłam tą oczyszczającą mieszaninę kwasów.
2) Po zmyciu na 10 min. nałożyłam kwas migdałowy 40%, potem na 1 min. neutralizator.
3) Na koniec po dokładnym zmyciu wszystkiego żel pielęgnujący, potem tłuste kremy itd.
Teraz mija 4 dzień po tym domowym zabiegu a ja nie czuję różnicy
Owszem, pory są może trochę czystsze, ale po 40% spodziewałam się porządnego łuszczenia, a tu nic z tych rzeczy. Chciałabym zapytać bardziej doświadczonych czy to możliwe że ten kwas jest faktycznie 40%..?? Chyba powinna mi się mega skóra złuszczać, tym bardziej że to pierwszy w moim przypadku tego rodzaju zabieg
Pozdrawiam)

Zapomniałam odpowiedzieć Mariolci - tam jest napisane że starcza na ok. 8 zabiegów chyba, ja nakładałam na całą twarz bez czoła bo przynajmniej ta część mojej twarzy jakoś wygląda i nie zauważyłam zbytniej różnicy w objętości, także myślę że te 8 zabiegów to minimum. Chyba że mieli na myśli oprócz twarzy jeszcze szyję, dekolt i plecy;p

Edytowane przez Karina21
Czas edycji: 2011-02-02 o 08:10
Karina21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując