Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-21, 18:09   #1139
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Ja denkuje z beauty blenderem - idzie mi to 3 x szybciej niż paluchami Polecam taki sposób, zwłaszcza na te nie lubiane albo nietwarzowe odcienie




ja też nie ale ale... ja nigdy nie miałam szanela
pewnie w moim pierwszym się trafi
Te co nie lubię też traktuję BB

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
No wstyd mi na maxa, za parę dni urodziny - do 40-tki coraz bliżej a szanela nie mam i nie miałam taka ze mnie zaściankowa kura domowa, co to tylko w internecie robi zakupy ale gdyby ten szanel online był... to bym miała już troche tego luksusu
Standardowo tusz mam na 3-4 miesiące, szminke na 4-6 (zależnie od "noszalności" kolorku ), a podkład na rok i to są szybkie zużycia... cienia ani pudru ani bronzera nie zdenkowałam jeszcze nigdy
Nigdy jeszcze nie wykończyłam szminki czy błyszczyka szybciej zgubiłam/wyrzuciłam/oddałam komuś

Pudry i podklady idą u mnie szybko

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
dziekuję
oczywiście dam znać

---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------


o mamo, to nie wiem na ile lat mam podkładów- chyba do starości

mam ban na podkłady
Siostro

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dziewuszki, szybkie pytanko Takie niekosmetyczne Gdzie polecacie pojechac na 2 dni na południe Polski (śląsk lub okolice)? Chcemy jechac z TZ I tez nie chcielibysmy fortuny wydawac, tylko jechac gdzies do jakiegos miejsca rekreacyjnego, troche odpoczac, wyciszyc sie, naladowac baterie Dziekuje Wam za wszelkie propozycje z gory
Może być dolny śląsk? Może Karpacz albo Szklarska Poręba, albo Wrocław
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora