Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C
Wątek: Kosmetyki M.A.C
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-17, 18:01   #4997
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez loverynka Pokaż wiadomość
Napisałam do jednej sprzedającej podróbki MAC czy ma świadomość że sprzedaje podróbki i ona mi napisała że tak i że uważa że to uczciwe...


Cytat:
Napisane przez Agniesia666 Pokaż wiadomość
hej
chcialam was zapytac, ile wynosi wartosc takiego malego pigmentu MACa - mini charm [one chyba maja po 2,5g] /chodzi o to ze chcialabym taki upolowac na targowisku a kompletnie mnie wiem jak go wycenic - rzuccie chociaz tak mniej wiecej cena - 40zl? 50? 60?/
Na allegro zestaw charmsów kosztuje koło 190 zł, jest ich tam pięć...

Cytat:
Napisane przez Queen Pokaż wiadomość
Można, paletka na 15 cieni kosztuje 55 zł, a na 4 kosztuje 16zł.
Wklejam zdjęcie mojej paletki.
Cudniak All that glitters opisz proszę kiedyś mnie fascynował, ale nie wiem, czy się mi z czymś nie zdubluje...

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Dokładnie Walka z kupującymi podróbki nie ma sensu bo część z nich jest świadoma że kupuje podróbki i dobrze im z tym, część jest leniwa i nie chce nawet sprawdzić produktu, część w ogóle nie zaprząta sobie głowy tym czym kupuje byle to miało "fajne" logo a cześć jest po prostu tak naiwna że nic już im nie pomoże.

Jestem jak najbardziej za umieszczeniem ważnych informacji i zaufanych sprzedawców w pierwszym poście tylko obawiam się że zaraz znajdzie się jakiś "mądrala" z zarzutami że ktoś promuje własne aukcje
Masakra. Ale wiecie co, ja tak sobie myślę (idealistycznie pewnie), że należałoby od razu rozpętać burzę, i powstrzymać cwaniaków, bo potem ciężko będzie znaleźć cokolwiek oryginalnego na tym allegro...
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora