Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-13, 15:55   #418
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Dimiti, i jak kolor pudru? Przypsował Ci? Możesz coś naskrobać?
Szukłam opisów w poprzednim wątku, ale jakoś niczego nie znalazłam, co by mi podpowiedziało czy brać kolor # 203 czy #202
dzisiaj uzylam 203 to faktycznie jasny czysty bez mnie lekko rozjasnia ale ma takie mini swietliki w sobie fajne dosc dobrze matuje no i nie ciemnieje ale nie wiem czy kanebiak jednak nie jest ciut lepszy? mniej widoczny jest i chyba ten biotherm mi w pory wchodzi, ale moze mi sie wydaje i to wina podkladu
Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
No nie wiem,co z nim zrobię,wyrzucić takiego Clarinsa.Swoją drogą,mam w szufladzie nówkę kremu Clinique,też świeżynka,z 2003 roku i też szkoda mi było wywalić,Clarins dołączy do niego i będą leżeć i czekać nie wiadomo na co.Boję się coś takiego użyć,2-3 letni przeżyję,ale nie 8 letni krem do twarzy
heh tez mi zawsze zal wyrzucac, ale uzywac tego nie biedziesz bo strach a w prezencie tez nikomu nie dasz- chyba, ze kogos nie lubisz
Cytat:
Napisane przez madziuchna78 Pokaż wiadomość
Multi Active z 2002 roku?!!!! Szok - nawet nie chcę myśleć bo właśnie czekam, az dotrze.

Dimiti - dzięki Tobie kupiłam Shimmera Bobbi Brown - kolor Nectar. Polecałaś go tu i rzeczywiście jest booooski. Wczoraj dotarł i dziś mam go na polikach - cud, miód i orzeszki.
oj bardzo sie ciesze, ze tak ci sie spodobal!

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
ja dostałam niebieskiego Clarinsa z 2007 roku

a Nectar faktycznie boski


Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
odezwala sie malomowna

202 z tego co kojarze nikt nie bral bralysmy 200 [prawie bialy i lekko rozowawy] i 203 - ja mam tego i jest bezowy i fajny
no co i tak malomowna sie zrobilam teraz kiedys to wszedzie bylam- az strach bylo wejsc na jakis watek bo wszedzie ja
Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
dotarł mój kanebiak
ale skoro on 12 miesięcy ma ważność to teraz nie wiem czy go otwierać czy trzymać zamkniętego bo otworzyłam biotherma...
z drugiej strony co moze stać sie pudrowi???????
a przecież nie wytrzymam bez przetestowania
a tam maluj sie! co sie bedziesz ograniczac! zrob sobie dobrze i zaszalej!

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Mejkap ja mam ten sam dylemat i jak na razie dzielnie sie trzymam zobaczymy na jak dlugo

wydaje mi sie, ze nowe
wszystkie majace niekosmetycznych TZow musza kupic http://pl.strawberrynet.com/mens-ski...563/?CatgId=19

a jak tam emu?
ty sie nie smiej bo moj tata by tego przypuszczam uzywal tzt tez raz dal sie namowic na korektor pod oczy, ale dobrego koloru nie mialam tak wogole to juz musze myslec o prezentach gwiazdkowych
Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
Przyszedl moj Diorskin Linen i nie kryje i jest za jasny
pusc w swiat przynajmniej wytestowalas i bedziesz wiedziala, ze jest to d
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora