Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-26, 12:36   #2390
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;26541392]No buff jasny nie jest a przynajmniej nie dla nas.. i wygląda tak a tak swoją drogą mam pytanie.. Czy leżenie na słońcu może jakoś wpłynąć na organizm ? bo wczoraj leżałam u babci na wsi na ławeczce, wiadomo ciepło przyjemnie i no nie wiem, może godzina się zebrała, ale nie było to czas łączny, tylko z przerwami.. a wieczorem jakoś strasznie mi się zaczęło kręcić w głowie, nawet w łóżku jak leżałam jeszcze.. to może być od słońca ? bo było to na tyle silne, że zrezygnowałam z odkrzaczania nóg[/QUOTE]

pewnie, że może oddziaływać na organizm! abstrahując od całkiem normalnego udaru - bo to już ekstremum - to może powodować osłabienie, zmęczenie, zwłaszcza jak to jest taki szok słoneczny po zimie
ja tam zawsze po dniu spędzonym w lecie na dworze, nawet jeśli nie jestem cały czas na słońcu, to jestem senna i zmęczona

inna rzecz, że mnie się wczoraj bez wychodzenia na słońce (czy nawet na dwór) prawie cały dzień w głowie kręciło
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora