Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-06, 15:02   #728
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
Jaki neon! Śliczny jest.
Regaty? Kocham regaty. Pływasz czy jako obserwator?


Ogólnie wyjeżdżałam o 3,40 w nocy z niedzieli na poniedziałek, wcale nie spałam nawet w podróży, cały dzień łaziłam po HP łii kocham rolerkostery i znowu w podróży nie spałam aż do 1 jak wróciliśmy.. Za to obudziłam się dzisiaj o 14,30..
Dzięki
Pływam W tym roku regaty mamy w Wilkasach. Pływamy i nocujemy na kabinówkach

Ja też uwielbiam rollercostery

Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
Jeden z moich ulubionych kolorów, ale denerwuje mnie strasznie krótki pędzelek. ><
Pędzelek faktycznie do dupy. Mój w dodatku jest jakoś dziwnie, sksnie przycięty

Cytat:
Napisane przez Life Skills Academy Pokaż wiadomość
Wow! Dziewczyny podziwiam wasze zdjęcia
Ja na razie walczę i kształtuję moje paznokcie, więc proszę o kciuki to trudniejsze niż myslałam
Witamy

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;34541729]14 cm
Po co ja je kupiłam, z koleżanką byłam i pomagała wybierać
Skoro trochę za nie zapłaciłam nie będą stały
[/QUOTE]


Cytat:
Napisane przez elunia_r Pokaż wiadomość
witam się pewnie pamiętacie, ale ja nie zawsze mam czas się udzielać jednak staram się być na bieżąco i podczytuję was, żeby nie było że bez niczego to wrzucam moje"golaski" oraz ubrane w nową czerwień" new league" dopadłam w rossie.
na koniec wzorek konadowy dodalam
a wogóle to cudne buciki ile cm ma ich właścicielka i pytanie retoryczne ja mam 178 i kocham obcasy na jakie osoba mojego wzrostu moze sobie pozwolic??
Bardzo ładna czerwień. Wzorek niestety niewyraźny, więc trudno mi się ustosunkować Twoje paznokcie są bardzo ładne, ale jak dla mnie juz trochę za długie.

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
takie zdj udalo mi sie zrobic lakier nude Avonu, brakoacik Essence i flejks Catrice na to

moga byc takie migdalki? latwiej je sie robi moim zdaniem na dluzszych paznokciach, dam im jeszcze troche podrosnac
Ta długość jest akurat
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora