Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak uzyskać taki kolor ?- wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-29, 13:02   #3447
drevnikocurek
Raczkowanie
 
Avatar drevnikocurek
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: NibyLandia
Wiadomości: 439
Dot.: Jak uzyskać taki kolor włosów?

Cytat:
Napisane przez zbroja Pokaż wiadomość
wiesz nakładałam tą farbke ale na rozjasniane co dopiero wlosy no i wyszly bardzo bardzo bardzo jasno rude, z lekkim polyskiem blondu. były ładne, ale nałożyłam na nie z garnier colour sensation jasny szlachetny brąz żeby byl troche ciemniejszy.. no i ladnie wygladal ale przez chwile bo dosc szybko sie splukal i mam teraz taki jasny braz miieszany z rudym i blondem. myslisz ze jak nastepnym razem naloze ta farbe shangri la to nie wyjdzie bardzo ciemna i moglabym sie spodziewac czegos w podobnym kolorze jak w tamtym zalaczniku?
Tak. Z mojego doswiadczenia farba musi się "wgryść"
Jak maluję jakąś farbą jaka mi się podoba to dopiero przy 2 farbowaniu np. znikają prześwity poprzednich farb i kolor jest jednolity etc
Tak miałam np. z mango, że mi przeswitywal jakby czerwony polysk, pomalowalam innym rudym dwa razy (tym samym) z odstepem aby mial czas sie sprac i czerwony polysk zniknął.
więc myślę, żeby twój blond trochę wchłonął tej farbki i byl jak na Twoje oczekiwania to dopiero po 2 farbowaniu zobaczysz prawidłowy efekt.
Shangri La nie jest farbą rozjaśniającą, tam jest 6% i 1:1 czyli ton w ton. I faktycznie wychodzi na poziomie 7 z odcieniem takiej cynamonowej miedzi...

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:58 ----------

Cytat:
Napisane przez jolkas1paula Pokaż wiadomość
dzeiwczyny jak uzyskac kolor mysi,ciemny popielaty blond. mam wlosy po lekkiej dekoloryzacji i juz mam dosc chodzenia i placenia farbowania gdyz rzekomo wyplukuja sie bardzo i schodzi ciemna farba, prosze o porade czego uzyc zeby nie miec znow czarnych ale takie naturalne ciemne blond wlosy(bez rudego polysku bo szlak mnie trafia jak widze te rudosci)
U mojej siostry wychodzi ładny ciemny blond Garniera z serii Naturalnych 7 Blond po prostu.
http://2.bp.blogspot.com/-VMJOYRPgig...iE/s1600/7.jpg
Wychodzi nieco ciemniejszy niż na opakowaniu.
Siostra maluje co miesiąc od wielu lat i jest zadowolona.

Pozdrawiam.

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
Pomocy
Mam rozjaśniacz joanny, ten w pudełku 500g.
Na opakowaniu napisali żeby mieszać w proporcji objętościowej 1:1,5.
Czyli jak? Zmieszać łyżkę rozjaśniacza z 1,5 łyżki utleniacza?
Czy muszę miec dwie miarki, do gramów i do mililitrów?
Ostatnio tak na oko pomieszałam i dość mocni piekło jak rozjaśniałam odrosty i szybko rozjaśniało, nawet nie zdążyłam wszędzie go położyć a ju część musiałam zmywać. Chciałabym teraz tego uniknąć.
Napisz jak mocny masz utleniacz.
Ja spotkałam się z tym że przy 10 i 12 to zaraz po nałożeniu już trzeba lecieć zmywać bo inaczej się popali włosy i nie chwyci ich już żadna farba...
__________________
Właścicielka czterech Kotowatych oraz mama małego Skrzata...
Moim marzeniem są dłuuugie włosy...oraz jednolity piękny ciemny rudy!


"Podążaj za pragnieniami, pamiętaj lecz, że cokolwiek zrobisz los trzykrotnie Ci odpłaci..."

Blog
drevnikocurek jest offline Zgłoś do moderatora