Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-03, 08:45   #2763
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Zgadzam się, że cierpliwość to klucz do sukcesu U mnie rzęsy ostatecznie nie tylko wydłużyły się i podkręciły, ale też zagęściły. Nie jest to gęstość na miarę rzęs Corii ale różnicę widać.
święte słowa
ja po dwóch miesiącach używania FEG narzekałam, że tylko urosły na długość, a teraz pod koniec trzeciego miesiąca wysyp nowych, w dodatku mocnych

---------- Dopisano o 09:45 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
...
Ja przez kilka lat farbowałam włosy na jasne brązy lub brązy i niestety zawsze miały one rudy albo złoty połysk. Dlatego zrezygnowałam z brązów i obecnie farbuję na kolor zbliżony do naturalnego - także cieplejszy, bo u mnie kolory z jakiegoś powodu ocieplają się na włosach


mi fryzjerka powiedziała, że w wypadku blondu, nawet takiego jak mój, jest duża zawartość żółtych barwników i jak się je rozjaśnia, czyli otwiera łuski, to to dziadowstwo wyłazi na wierzch

ciut byłam nieufna, ale w sumie ktoś inny, znaczy inna fryzjerka też to potwierdzała

ale teraz farbuję na brązy,, oczywiście wybieram zimne odcienie i jest dość dobrze, ale jak farba się wypłukuje (używam bez amoniaku), to faktycznie - są jakieś złotawe refleksy

a po farbie Revlon, która wypłukała siępo kilku dniach, to już w ogóle były kurczakowe na tym świeżo ufarbowanym odroście
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora