Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-09-16, 11:26   #66
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
U mnie chłodnawe odcienie też dobrze wyglądają, ale nie mogą być za różowe, bo ten róż mocno się wybija przy mojej karnacji. Typowe cieplaki za to źle wyglądają - a już bardzo ciepły nudziak sprawia, że płytka wygląda na brudną, zażółconą, zlewa mi się wszytsko z kolorem dłoni Lakier Essie potraktowany top coat'em Good to Go wysycha bardzo szybko
Obejrzałam sobie słocze OPIka Tickle My France-y Śliczny kolor. Może uda mi się go gdzieś namierzyć stacjonarnie.

Ja z brudnych róży lubię Essie Eternal Optimist - on jest jednak trochę cieplejszy, ale nie za ciepły, a szaro-brudny fajny jest Essie Chinchilly
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Milko, ja cały czas w poszukiwaniu nudziaka do mojej skóry i nic nie pasuję
Tickle mam pól miniaturki, ale właśnie wygląda, jakbym miała sine palce; Zoya Helen z kolei, jakbym fajki paliła
Ja zaś tylko w chłodnawe się wpasowuję. w ciepłych okropnie wyglądam (właśnie tak jak mhm opisuje) i nie tyczy się to tylko paznokci, ale wszystkiego, ubioru, makijażu oczu, ust a nawet koloru włosów, bo ze mnie typowa zima, jeśli chodzi o typ urody
Korah jest offline Zgłoś do moderatora