Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brązowowłose farbowane Cz.V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-01, 22:01   #2779
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Dżemowe Zagłębie
Wiadomości: 4 284
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Ach ten dotyk. Ja uwielbiam patrzeć na te zwariowane psy i to jak on daje radę sobie gdy go dziabną. Reakcja ludzi w necie jest totalnie beznadziejna, np: bije psa! Ja bym go kopnął! itp
Ludzie zwyczajnie są za głupi na "zwierzęcą" psychologię stosowaną. Bo to, co Cesar robi to to samo co wilk alfa robi w stadzie wilków. Tylko, że tutaj człowiek przejmuje kontrolę i ustala zasady.
A że ludzie uwielbiają traktować psy jak dzieci, najlepiej chowane bezstresowo, to te biedne zwierzaki dostają świergla i zaburzeń osobowości. Bo im instynkt mówi co innego, a właściciel sygnalizuje co innego.

Niestety potem widzi się takie rozhisteryzowane, przekarmione kulki na patyczkach, szczekające na wiatr...

Cytat:
A jak ci wybadała stan zapalny? Jakieś konkretne badania czy coś?
Miałam ogólne badania. Tarczyca i żelazo wzorcowe. Leukocyty, monocyty i wbc mam lekko ponad normę. Najpierw myślałyśmy, że to może od trądziku, ale jak zaczęłam stosować Atrederm powinno spaść.
Dlatego powiedziała, że mogę iść do ogólnego na dalszą diagnostykę. Bo nic super poważnego pewnie nie jest, bo wartości są tylko lekko ponad normę i spadły troszkę od poprzedniego badania, ale że długo się trzyma to lepiej sprawdzić.

Cytat:
A czemu zamęczyła? Zakochała na amen to tak
Takie "zamęczanie" to akurat służy psom. Mają stabilne środowisko, granice i nie wariują
__________________
Poważne uzależnienie od k-popu i k-dram.
Na szczęście jedyne.


Nie udzielam żadnych porad przez PW, proszę nie pisać.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-10-01 o 22:04
mcromance jest offline Zgłoś do moderatora