Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-04, 22:22   #1289
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
To wchłanianie się to jest coś, czego nie mogę pojąć, jak to może u kogoś zachodzić. Bo u mnie filtry apteczne po prostu zastygają na skórze tłustą, świecącą warstwą, z którą za bardzo nic nie da się zrobić.
Chętnie bym zobaczyła, jak to wygląda na żywo - nakładanie makijażu na filtr i potem jego zachowanie w ciągu dnia, bo niestety przy moich doświadczeniach filtrowych wyobraźni mi nie staje
Jeśli kiedykolwiek zdecyduję się używać filtrów na twarz, to raczej zaryzykuję zakup tych azjatyckich, bo niestety w to, że na apteczne filtry da się nałożyć makijaż jak się ma tłustą cerę, to nie uwierzę. U mnie nawet na Hydraphase IntenseLPR z SPF 25 nie dało się w zasadzie nic położyć.
Otóż to. I właśnie jedynie azjatyckie dopuszczam latem, bo inne to bez szans, jeśli chciałabym nałożyć makijaż, a znowu nie wyobrażam sobie gołej twarzy w takim smalcem
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując