Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Clair Minerals
Wątek: Clair Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-08-26, 13:30   #499
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clair Minerals

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Myslisz, ze jest realne ryzyko, iz mineraly znikna z rynku? Bo tak czytam to co piszesz i troche mnie to martwi

Z jednej strony n a pewno zastanawia fakt, ze sporo firm mineralnych dosc mocno osadzonych na rynku w ostatnim czasie zaczelo sie z niego wycofywac, a z tego co pamietam trend zaczal sie od Lumiere. Tylko w takiej ocenie warto wziac pod uwage caloksztalt. Np. Lauress to sa mineraly zagraniczne, gdzie na pewno jest ogromna konkurencja, pewnie jeszcze wieksza niz w Polsce. Moze te firmy, ktore popadaly nie mialy tak dobrych formul albo byly za drogie.

Jak znowu zostanie tylko kilka firm mineralnych do wyboru to beda dwie tendencje: albo ludzie calkowicie zrezygnuja z mineralow albo znowu bedzie taki napor na te kilka firm , ze zapoptrzebowanie konsumenta na inne mineraly zrodzi zapotrzebowanie rynku. I znowu powstana kolejne firmy mineralne itd.

Przyznam, ze ciezko rozgryzc mi ten temat. Bo jezeli szal na mineraly wynikal tylko z mody na nie, to rzeczywiscie trzeba robic zapasy.
żeby tak całkiem zniknęły to nie ma mowy raczej. jest trend do życia w zgodzie z naturą i długo taki będzie. na kosmetyki naturalne i na jedzenie "nie śmieciowych rzeczy"

a co do ceny clair (gdzieś z poprzednich postów) - fakt, widziałam, że z początku kosztowały sporo. i polegli tylko przez marketing. cen a była by do przełknięcia gdyby inaczej poprowadzona została strategia.

dla przykładu clare blanc też kosztuje sporo, a nawet dużo więcej, w internecie jak szukałam czegokolwiek o nich to znalazłam całą jedną recenzję... a jakoś się wybili z cenami "z kosmosu". poszli daleko w marketing i ekskluzywność. mimo że nie było opinii w necie skusiłam się u nich na spore zamówienia i sama to opisałam. na szczęście - nie zawiodłam się. dalej o nich nic nie widzę w internecie na blogach, ale chyba interes się kręci
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując