Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-11, 08:49   #1576
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
nieee no taka szalona nie jestem, chciałam coś do samochodu- jakieś gadżety, ewentualnie hybrydy do paznokci - podobno są bardzo fajne - Bling, może miała któraś z Was i może potwierdzić/zaprzeczyć?
do samochodu mój kupuje i nie było problemu, zazwyczaj kupujemy jakieś pierdołki do domu, do telefonów, do samochodu, jakieś dziwne rzeczy, których u nas nie można dostać. Na kosmetyki się nie odważę

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
nie miałam i szczerze mówiąc nie wiedziałam, że są chińskie
a tu mój ukochany 131 lovely mickey
Załącznik 6119083

bleee

ja też bardzo lubię, ale największy hit to dla mnie balsam do ust różany, z gratisów chyba- jak go skończę kupuję następny, nawet moja mama uczuleniowiec może używać i jej nie uczula, kupię mamie tez
woooow boski kolor super wyszły

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość

si lakiery, ☠☠☠☠☠☠☠ki do domu, do telefonu do wyboru do koloru

Mam jeden lakier bling spoko jest :Ehem: mam też jakaś inna polecana markę i ten jest badziewny coś na S, saphire? Idzie do mnie multum naklejek i ozdobek do paznokci właśnie i parę lakierów.

Nie ma co generalizowac ali to nie tylko podróbki, wiadomo oryginałow tam nie kupisz ale chodzi mi o marki własne czy no name. Telefony marek własnych mają genialne o wiele lepsze niż te dostępne u nas. Szkła do telefonu są jakościowo bardzo dobre a cena dużo niższa. Ciuchy mają kiepskie fakt, ale na wszelkie ☠☠☠☠☠☠☠y nie narzekam.
Dokładnie, tam czasami są takie rzeczy o których nam się nie śniło

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
weszłam sobie na ten wątek właśnie i to jest jakaś masakra jedna pomalowała sobie paznokcie nie perfekcyjnie to ja zjechały że 5 letnie dziecko lepiej maluje a jak tamta zaczęła sie bronić to postanowiły ignorować jej posty bo jest "psychiczna" co za ludzie
yyyyy eeee to już wolę nasze kółko różańcowe
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora