Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - iskrzący Sylwester i gorzka czekolada
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-01-02, 16:29   #9
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: iskrzący Sylwester i gorzka czekolada

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
bardzo ładnie iskrzysz podoba mi się zdecydowana oprawa oczu

Gorzka czekolada...mam słabośc do tego koloru. Pięknie roztarłaś granice cienia
Dziękuję pięknie za komplementy od takiej jak Ty Aguś specjalistki od makijażu

Cytat:
Napisane przez olivia7 Pokaż wiadomość
oba mi sie bardzo podobaja
Bardzo mi miło, Olivio

Cytat:
Napisane przez szpilka_77 Pokaż wiadomość
Sylwestrowy jest piękny super podkreślenie koloru oczu
Szpilko, dziękuję

Cytat:
Napisane przez czarnachinka Pokaż wiadomość
Przepiękne iskry na oczach Nawet nie wiem które zdjęcia przed a które po Sylwestrze Dlatego też gratuluję Ale przede wszystkim gratuluję, zgodnie z tematyką, świetnego makijażu
A czekoladowy kolor uwielbiam, więc podoba się także ale mam wrażenie, że trochę w nim smutno wyglądasz...za to na zdjęciu z uśmiechem już nie Śliczne ząbki!
Czarnachinko aż sie zarumieniłam Ja najbardziej w sylwestrowym jestem dumna z kreski linerem, to trzecia kreska w moim życiu

Cytat:
Napisane przez Lara-21 Pokaż wiadomość
Bardzo ładne oba makijaże
Laro, cieszę się ze sie podobają

Cytat:
Napisane przez alice86 Pokaż wiadomość
W obu makijażach prezentujesz się bardzo korzystnie
Brązy podkreślają kolor Twoich tęczówek i ładnie współgrają z ciepłym odcieniem Twoich włosów.
W sylwestrowym użyłaś tego różowo-fioletowego linera Virtual? Ostatnio kupiłam sobie srebrny są naprawdę fajne!
Alice, dzieki tak, liner jest Virtual i jak już pisałam wyżej, nidgy wcześniej nie robiłam kresek linerem, tzn, kiedyś spróbowałam i wygladało to tragicznie, jakby się pięciolatka dorwała do kosmetyków mamy , a ten liner mnie zachwyca nie tylko przez kolory i trwałość, ale właśnie przez łatwość robienia nim kresek Już kupiłam kilka kolorów, chcę jeszcze czarny i złoty
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując