Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-20, 09:59   #1313
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez Dottie_1988 Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie Jednak więc zrobię drugie podejście do Acne dermu. Mam nadzieję że można przy nim stosować na zmiany trądzikowe Benzacne? A co do Atredermu, to mimo że zaczęłabym nim kurację jesienią, słyszałam, że nie można go używać pod oczy, a mnie interesuje także jakiś retinoid pod oczy pogrubiający skórę. Poza tym, możliwe że te preparaty na mnie słabiej działają dlatego że w przeszłości stosowałam te preparaty które wymieniłam, mają przecież raczej silne działanie? Nie chodzi mi o to czy skóra się do nich przyzwyczaiła, bo nawet nie wiem jakie i czy są w nich kwasy, tylko może się po prostu zahartowała? A retinoidy będę już chyba stosować zawsze w takim razie, za parę lat jako kurację antystarzeniową i już nie przeciwtrądzikową mam nadzieję. Mam też nadzieję że Atrederm to będzie dobry start
Pod oczy mozesz cos na bazie kremowej typu, retin a badz zorak, jednak ja bym zaryzykowala z atredermem pod oczy takze ale dodatkowo mocno nawilzala te okolice i po jego uzyciu np po godzinie dosmaruj pod oczy jakims tlustym kremem tak by nie wysuszylo za bardzo
marea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując