Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czym dziś pachniesz Wizażanko ? część V
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-21, 09:58   #444
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko ? część V

Cytat:
Napisane przez Mariqa
otuliłam się balsamem OI , owinęłam w polarowy koc
nie znoszę tej paskudnej, trwającej już piąty miesiąc zimy ja chcę zielonej trawy, maków, mleczy, koniczyny i konwalii.
Mariqo, ja też tęsknię za wiosną...

Ale wyperfumowałam się dziś iście zimowo - Mauboussin z pięknym ogonkiem . Gdy zrobi się cieplej schowam go do szuflady, żebym mogła się jeszcze jesienią nacieszyć .

A wczoraj po południu pachniałam - tadam, tadam - Escadą Casual Friday, którą upolowała dla mojego mężusia E . Michał zgarnął Escadę z poczty i pojechał po mnie do pracy, gdy wchodziłam do samochodu, wyszczerzyłam się, o tak: i dobrałam do flaszki. Podoba mi się chyba jeszcze bardziej, wszkak to rarytas .

Wieczorem w domu wygrzebałam z pudełka jeszcze dwie fiolki , Ewa podesłała mi Etro Magot i Must II. Z Magot spróbuję się jeszcze oswoić, do noszenia jest trudny, ale np. jako olejek zapachowy sprawowałby się świetnie .
Natomiast Must II bardzo mi się spodobał - czuć w nim echo Must, ale jest jakby łagodniejszy, lżejszy, niestety też bardziej ulotny. Ale śliczny .

demonik jest offline Zgłoś do moderatora