Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-11, 16:52   #896
AlexSandra3
Raczkowanie
 
Avatar AlexSandra3
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 61
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez Lacturia Pokaż wiadomość
Nie, to lek 100% platny

---------- Dopisano o 16:53 ---------- Poprzedni post napisano o 16:49 ----------


No nie do konca sie zgodze Tluszcz w mniejszych lub wiekszych ilosciach znajduje sie we wszystkim.
Ja mowilam mojej dermatolog ze jem w sumie niskotluszczowo, to mi mowila ze to tak naprawde nie ma znaczenia o zeby zjesc cokolwiek. Plus jak juz pisalam, dobra opcja jest polykanie omega3 razem z akenorminem.

Jedna moja kolezanka miala przepisane ze ma brac razem z lyzka majonezu czy masla I pytalam wlasnie dermy o to, to tylko wysmiala, ze dobrze ze to nie jej pacjentka bo by nie chciala ogladac jej trojglicerydow.

---------- Dopisano o 16:58 ---------- Poprzedni post napisano o 16:53 ----------

Właśnie odebrałam wyniki badań Środeczek normy
Tak, moja też mówiła żeby nie wariować, że do każdego normalnego posiłku można brać izo (nawet jeśli jest to miseczka zupy w której pływa zaledwie kilka "oczek tłuszczu" to już jest wystarczające). P.s Ja też łykam omege3 razem z izo bo przy okazji zbija cholesterol
AlexSandra3 jest offline Zgłoś do moderatora