Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-11, 05:30   #2907
ORIENT Music
Raczkowanie
 
Avatar ORIENT Music
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 177
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez gazelaa Pokaż wiadomość
Ja tak sie napaliłam na clarins everlasting ale zawiodłam sie nie utzymuje sie na mojej buzi tak długo jakbym chciała, potem ściera się, o wiele lepszy jest ten shiseido UV
Rowniez nie polecam tego podkladu w nim moja skora swiecila sie jak w zadnym innym i szybko zszedl + niedoskonalosci w nim byly bardzie widocznee podkreslone niz bez niego ,do tego skora byla jakas podraniona,po zmyciu skora wygladala na wymeczona,chyba najgorszy wysokopolkowy podklad jaki mialam,a testowalam sporo.Warto sprobowac podklad Make p for ever hd ,ale jest to podklad bardzo slabiutko kryjacy tak naprawde,nie zakryje on nawet drobnych niedoskonalosci raczej to taki krem koloryzujacy.

---------- Dopisano o 06:30 ---------- Poprzedni post napisano o 05:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
. Potrzebuję żółci + beżu, bez różowego, bo mam cerę naczynkową.
100 czy 103 mógłby być lepszy?
a ja szukam podkladu w odcieniu"Ecru ",badz beż(jasny)+ róż. I pudru kompaktowego ,niepostarzajacego w odcieniu "Ecru".do skory mieszanej dajacy wykonczzenie miekkie,nie plaskie,nie twarde.

Edytowane przez ORIENT Music
Czas edycji: 2015-02-11 o 06:12
ORIENT Music jest offline Zgłoś do moderatora