Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-10, 09:16   #1384
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez martuunia Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny
po wielu latach z podkładami, minerałami i czym się tylko dało postanowiłam, że przerzucę się na kremy bb, a przynajmniej spróbuję. Mam nadzieję, że to będzie 'to coś' dla mnie, gdyż mam z makijażem spore problemy. Podkłady mi się ważą, wyglądają nieestetycznie. Cera w podkładzie czy jakimś pudrze wygląda na zmęczoną, jakąś taką brudną i nieestetyczną. Nie wiem dlaczego. Czasem lepiej wyglądam gdy nic nie mam na sobie, ale maluję się praktycznie codziennie i mam trochę do ukrycia. Pisałyście też, że po zmyciu kremy bb buzia nie wygląda na taką zmęczoną i szarą jak w przypadku zmywania zwykłych drogeryjnych podkładów. I przekonałyście mnie
Leci do mnie dr G. Mam żółte podtony, ale któraś z Was pisała, że 'jest żółta' i ten krem nie odcina jej się znacząco od szyi i dopasował. Mam nadzieję, że tak będzie i u mnie Mam jeszcze pytanie, czy z azjatyckich kosmetyków są dobre produkty ukierunkowane na trądzik? Chodzi mi o ślady czy przebarwienia, ewentualnie małe niespodzianki, produkty rozjaśniające czy ujednolicające koloryt (swoją drogą, jest szansa, że dr Gowoonsesang to w jakimś stopniu zakryje?) Nie mam ostrych stanów zapalnych czy otwartych ran. Z góry dziękuję za odpowiedź i już nie mogę się doczekać kiedy krem do mnie dotrze
Te ze sluzem slimaka super dzialaja na tradzik i przebarwienia po nim. Zreszta ogolnie moja tradzikowa cera przestala byc tradzikowa odkad wymienilam podklady na bb

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując