Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-25, 17:47   #876
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Odp: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY C

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
J
Claire91- nie wiem czy trądzik może mieć takie podłoże. Ja sama się w tym gubię, w temacie trądziku, każdy w necie mówi co innego, dermatolodzy też się spierają.
Czytałam,że Candida może dawać takie objawy tzn. wypryski różnej maści na skórze w tym te paskudne gule.Ja też przejrzałam wiele artykułów,stron i wynika z tego ,że trądzik może powodować wszystko.Ponadto na jednym z for wypowiadała się uzytkowniczka, ktora twierdzila ze u niej po kuracji klotrimazolum doustnie( o ile sie nie myle, leku przeciwhrzybiczym) przeszły właśnie te paskudztwa.

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Na początku witam wszystkich bardzo serdecznie.
Mi do pozbycia się tych paskudnych podskórnych i strasznie bolących guli pomógł ZORAC. Skórę mam czyściutką, jedynie broda pozostawia wiele do życzenia bo wkradła mi się jakaś paskudna bakteria . Jeśli ktoś nie chce sięgać po retinoidy to polecam maseczkę ze spiruliny, ona także wyciąga w błyskawicznym tempie wypryski. Niestety słoneczko już grzeje i czas retinoidy odstawić
Zastanawiam się, czy efekty po retinoidach zewnetrznie są trwałe?Doustnie zdaje się że trwale zmniejszają gruczoły łojowe.
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora