Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-01, 20:29   #3139
mopsi
Przyczajenie
 
Avatar mopsi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 28
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Hej,
Ja mam takie porównanie. Zwykłym LightSheerem robiłam sobie zabiegi 5 lat temu na łydki i głębokie bikini. Miałam jasną skórę i mocne ciemne włosy na bikini, na łydkach słabsze, ale nie aż tak ciemne. I tu i tu zrobiłam 4 regularne zabiegi, na bikini po roku jeszcze jeden zabieg, bo jakieś pojedyncze włoski się pojawiły. Ogólnie jestem mega zadowolona, mam kilka włosów na bikini (może z 10 sztuk) i kilka bardzo delikatnych na łydkach, ale to taki bardziej meszek i jak skóra się opali to w ogóle tego nie widać. Jakbym miała wtedy kaske zrobiłabym sobie całe ciało, no ale nie było, a zabiegi nie należały do najtańszych (łydki kosztowały 400 zł i brazylijskie bikini też 400zł za jeden zabieg). Po latach stwierdziłam, że dokończę moje dzieło, bo zostały jeszcze uda i paszki Zapisałam się gdzie indziej na LightSheer Duet, nie powiem skusiła mnie cena, a poza tym to nowszy model, więc wydawało mi się, że też i lepszy. Jestem po 4 zabiegu na tej dużej zasysającej głowicy i już wiem dlaczego jest taka tania... Na zwykłej małej końcówce na tym etapie miałam jakieś 90% mniej włosów, na dużej mam może 40% usuniętych włosów :/ Żałuję, że wykupiłam od razu cały pakiet, powinnam wycofać się po pierwszym zabiegu, bo nawet skóra nie reagowała tak samo jak na zwykłym LightSheer. Po tym zwykłym LS skóra była trochę opuchnięta, zaczerwieniona, te mocne włosy mimo zgolenia wręcz spalały się na skórze i wszędzie zostawały takie czarne kropeczki, które po kilku dniach się wykruszały. Po Duecie skóra była tylko lekko zaróżowiona, żadnych spalonych włosków, przyznam, że część szczególnie tych słabszych (ale ciemnych) w ogóle nie chciała mi wypaść w ciągu tych 2 tygodni od zabiegu... Po 3 zwróciłam na to uwagę pani, która robiła mi zabieg, ponoć zrobiła mi go najwyższą możliwą mocą, bo skórę mam bardzo jasną, a i tak nie wypadło dowiedziałam się tez, że powinnam zrobić jeszcze kolejne zabiegi, może nawet 3 by się przydały (o zgrozo!) Sama nie wiem co teraz zrobić:/ w pakiecie mam jeszcze jeden zabieg zauważyłam, że ten cały Duet ma też tą małą końcówkę, ona wygląda identycznie jak ta na zwykłym LightSheer i chyba powiem przy kolejnym zabiegu, że nie chcę tej dużej. Muszę tam zadzwonić i zapytać czy w ogóle jest opcja, żeby zrobiły mnie tą małą - jak myślicie? Boje się, że się nie zgodzą, bo tą małą trzeba robić bardzo dokładnie i takie uda pewnie trwają z 2 godziny (na łydkach siedziałam półtorej godziny), a na dużej zajęło to raptem 30 minut ... zła jestem na siebie, mogłam tu wcześniej zajrzeć i poczytać, bo widzę, że więcej osób chwali zwykłego LS wrrrrr...
mopsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując