Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-23, 20:09   #558
BERBIE
Zakorzenienie
 
Avatar BERBIE
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 7 119
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXIV

Cytat:
Napisane przez iza243 Pokaż wiadomość
Krzyś daje popalić?
to też, ale dużo osób się dzis przez dom nam przetoczyło, nawet jak dla mnie za dużo. jestem padnięta.
Cytat:
Napisane przez jojla Pokaż wiadomość
A ja się czuję paskudnie katar mnie dręczy i boli głowa, na szczęście nie mam gorączki...
uważaj na siebie
[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;47827261]A Karmi piję o smaku Tiramisu aktualnie [/QUOTE]
ja piłam wczoraj
Cytat:
Napisane przez dwakolory1 Pokaż wiadomość
Ja się męczę strasznie w takich sytuacjach a po nim jakoś nie widać żeby to przeżywał.
mój też taką ma zagrywkę, ale ja też uparta koza jestem i zwykle to on wymięka.
Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
Witajcie U mnie przyszedl kryzys, mam coraz mniej mleka, F. chce ciagle przy piersi lub na rekach Widac, ze sie nie najada. A S. ciagle krzyczy i zlosci sie, zaczyna chyba bunt dwulatka.
Wczoraj wypiłam w nocy karmi nawet.
to nie brak mleka. może zapotrzebowanie na mleko mu wzrosło i nie ma siły więcej na raz wypić i ciągle się domaga. przeszliśmy to samo, w sumie ciągle przechodzimy. Krzyś nie może się beze mnie obejść jak nie śpi. a może Franek chce więcej bliskości. wytrwałości.
gdyby była Panika lub Kubek by Ci to lepiej wyjaśniły.
Cytat:
Napisane przez Saminka Pokaż wiadomość
Hej wróciłam wreszcie, bo bylam bez tabletu kupę czasu. Tz juz tydzień nie ma. @ tez nie ma jeszcze po tym poronieniu. Mam nadzieje, że w ciążę nie można zajść zaraz po tym co nie ?
można, miałyśmy tu taki przypadek

Krzyś chyba na skok rozwojowy, od dwóch dni jest bardzo marudny w dzień. nie chce spać. ciągle wisi mi na cycu, albo muszę go nosić. jestem zmęczona i trochę się martwię bo brzuch mnie pobolewa.
__________________
27.06.2011 ".... poznamy się po oczach ..." 5.11.2011
Każdego dnia dziękuję Bogu za to, że Cię mam
BERBIE jest offline Zgłoś do moderatora