Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-06, 14:24   #2960
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Ella77 Pokaż wiadomość
Maju przez tą Twoja wypowiedź szala ZA jeśli chodzi o zakup oleju z orzechów wloskich się przechyliła wahałam sie brać czy nie brac - ehh... no i wezmę żeby nie było oczywiście na razie zamówie sobie te wszystkie cudeńka olejowe w 15ml objętościach co by wyłonić faworyta
Ja też zamówiłam na początek małe ilości, bo i tak mam jeszcze zapas Hauschki, więc chcę też go zużyć. Ale te 15 ml zużyłam w trybie błyskawicznym.


Cytat:
Napisane przez niezamienna_juz_na_nic Pokaż wiadomość
Wszystkie szampony zostawiają włosy błyszczące, ten z 7 olejami znacząco wpływa na ich objętość, są bardzo puszyste. Myślę, że właśnie on mi się najbardziej podobał, choć naturalki narzekają trochę na tę nowa wersję. Dla włosów bardzo przetłuszczających się może być za ciężki.
Wiem, że to bardzo indywidualna kwestia, i pewnie każde włosy zareagują inaczej, ale chciałam się zapytać jak to nadanie objętości wyglądało na Twoich włosach. Czy objętość to puszyste, sypkie i trochę "suche" włosy czy raczej " pogrubienie" włosa.
Ja mam cieniutkie włosy i szampony nadające objętość sprawiają, że włosy są puszyste, ale takie nie do końca nawilżone. Marzy mi się szampon, który wręcz zagęści i w dodatku obciąży włosy Czyli wymagam cuda jednak, albo po prostu przeszczepu włosów
Cytat:
Napisane przez kasjam25 Pokaż wiadomość

chciałam Wam napisać, że jestem fanką oleju z nasion bawełny... może to nie w temacie ostatnich tamanów, śliwek i innych, ale co tam - jest u mnie zaraz po porzeczce (kurde, ja lubię ten zapach - takie zielsko)
A jak z wchłanianiem tego oleju z nasion bawełny? Mogłabyś go porównać do porzeczki?



Pośpieszyłam się z zamówieniem na mazidłach i przegapiłam ten olej śliwkowy. Pociąga mnie w nim szybka wchłanialność, piękny zapach, czyli byłby to dobry olej na noce z TŻ
Zamówię go sobie na jesień jak zacznę się kwasić, bo ponoć dobry przy złuszczaniu kwasami.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora