Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-02, 21:54   #2942
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;19752101]Kochane, jak to zrobić,żeby sobie wrzucić coś do koszyka i żeby rzeczywiście to tam było przez te x dni? Wczoraj dodałam produkt,dziś chciałam poszukać o nim opinii i kliknąć a już go nie ma i w koszyku też nie ma-myślałam,ze się jakoś IP kompuera zapisuje i strona pamięta, co wrzucałam do koszyka czy coś,a tu klops, koszyk już pusty
Jak dodawać te produkty, nie widzę pola do zalogowania się :|[/QUOTE]
System rozpoznaje dopiero po wpisaniu maila przy przejściu do dalszej części zamówienia i o ile się nie mylę to wtedy siedzi w koszyku, ale nie formalnie bo żeby coś na Ciebie czekało to musisz zapłacić np przez paypall i później ewentualnie odwołać zamówienie-ale ja tak nigdy nie robiłam więc może inne dziewczyny się wypowiedzą

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, ze koncern dobierze im się do tyłka... powinni jednak dbać o legalne żródła Dzisiaj zajrzałam na błyszczyki Addict Diora (bo juz pora na zrobienie zapasu) i są po 102 zł. 2 tygodnie temu były po 92 zł a kilka miesięcy po ok 79 zł. Już ich z pewnością tam nie kupię(
Przykro mi bardzo, bo czuję, ze z wielu powodów przygoda z truskawą się kończy...
Dokładnie też tak czuję, ale mam jeszcze nadzieje że wrócą dobre czasy, pomyśleć że kiedyś się zastanawiałam czy kupić puder shiseido za 60złi to był bez promocji
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora