Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-07, 14:03   #2316
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V

Cytat:
Napisane przez cekinka88 Pokaż wiadomość
Koronka na paznokciach
ciekawa

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
mam dla was zdjęcia pazurków a nie spam:p fioletowe są dzisiejsze i jeszcze zdjęcie neona troche lepszej jakości ale i tak
ale śliczne te fioletki (neony już chwaliłam )
a kształt przepiekny masz

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
dopóki nie odrosną pokazuję prawą rękę...ale ciężko ustawić palce...mam za ciężki aparat i źle mi go trzymać lewą ręką...

ale kolor wyszedł ok (na egzamin dzisiejszy było) one naprawdę wyglądają jak porcelana! świetna alternatywa dla białego, pierwsza warstwa smuży a druga kryje IDEALNIE (pazurki jeszcze równam, co widać na małym brzegu)
znowu -

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
jednak ktos mnie pamieta

bralam, przez 4miesiace merz wlasnie, cera i wlosy super, paznokcie rowniez rosly jak szalone ale pekaly no ile mozna? teraz wydalam 40zl na odzywke, i po rownym tyg, poszly mi 2paznokcie w ten sposob jak kciuk. co ja robie zle? jak sie rozdwajaja to trudno, bede skracac... ale niech mi nie pekaja, bo nigdy ich nie pomaluje
no chyba najlepsze wyjście to trzymanie na stałej długości plus nawilżanie i kiedyś to powinno dać efekty...
no i uważać żeby nigdzie nie uderzyć

Cytat:
Napisane przez _Nikki_ Pokaż wiadomość

Ja sie sama sobie dziwie, ale jeszcze z 1,5mm i będą takiej samej długości jak reszta one mi tak szybko rosną ostatnio jak robie im maseczki z żółtek, normalnie w oczach więc tylko równam pozostałe i czekam aż odrosną te połamańce w niedziele będzie zdjęcie jak szybko urosły
A co do brązu, to czekam na wypłate aż kupie sobie baze pod lakier i mata, strasznie mi sie paznokcie przebarwiają od byle czego więc na razie poleży sobie w baloniku a cudowny jest
to tym bardziej bym wyrównała skoro szybko rosną ja bym nie mogła z takimi nierównymi, no ale każdy ma swoje upodobania
kup bazę i maluj w takim razie

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
A to moje golasyyyy
ładniutkie

Cytat:
Napisane przez lexie42 Pokaż wiadomość
a co powiecie na dwukolorowego craka ?
ciekawe
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora