Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-25, 15:38   #1178
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez xnika Pokaż wiadomość
Zgadza się, ale niestety mam straszne mimiczne zmarszczki wokół oczu i botoks robię tylko na kurze łapki, bo wtedy skóra jest trochę wyprostowana (niestety zmarszczki to efekt tego że kiedyś bardzo dużo się opalałam) a wolę teraz zapobiegać niż potem żałować że nic z tym nie robiłam, bo kremy nie pomagają.

I co jak co, ale ze względu na te zmarszczki już prawie w ogóle się nie uśmiecham
Gdyby takie pierdoły jak kurze łapki miały mi odebrać radość życia i ze względu na nie nie śmiałabym się, to straszne byłoby to moje życie.
Moje kurze łapki też mnie potrafią przygnębić, ale są ważniejsze rzeczy niż kilka zmarch.

Ddiana, ty kiedyś pisałaś, że leżałaś w szpitalu ze względu na uczuleniowe sprawy. Od 10 lat męczę się z czymś, co mój dermatolog nazwał zmianami łuszczycowymi. I to jej leczenie o kant d..y można rozbić. Masz namiary może na jakiegoś super dermatologa, który wyśle na badania bez łachy i przejmnie się tym, że cierpisz i potrzebujesz pomocy a nie kolejnej maści ze sterydami lib witaminką A?

I dziękuję za komplementy
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora