Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-25, 16:04   #1188
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
botoks robi się wtedy, kiedy zmarszczki mimiczne zaczynają się pokazywać, bo jak już się zrobią to trochę za późno.
Generalnie zabiegi robi sie po to by zapobiegać a ie leczyć.
Ja pierwszy zabieg zrobiłam, jak miałam 25 lat
Ja jeżdżę do Rybnika i polecam.
James a różne rzeczy robiłam, nie zadowolona byłam z usuwania laserowego owłosienia i zamykania naczynek.
Botoks jest fajny, ale efekt jest krótkotrwały i w sumie to bardzo drogo wychodzi.
Ja też pierwszy raz zrobiłam rok temu w kwietniu no ale efekt tylko na ok 3-5 m-cy, dlatego już 3 razy byłam. I dokładnie botoks jest żeby zapobiegać, zmarszczek nie usunie jak się utrwalą, a czemu nie korzystać jak są takie możliwości wszystko dla ludzi. Ja jeżdżę do lekarza do Katowic.

---------- Dopisano o 17:04 ---------- Poprzedni post napisano o 17:02 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;32544357]Ja mam mimiczne zmarszczki (oczy i czolo), ale jeszcze nic z nimi nie robie.
Czemu uwazasz, ze jak zmarszczki mimiczne juz sa to jest za pozno? Zawsze mi sie wydawalo, ze najpierw paralizujesz miesnie botoksem, potem wypelniasz zmarszczke i jestes piekna jak ta lala .

btw: ile u Ciebie sie botoks trzymal? Rzcezywiscie efekt miesci sie w granicach 20-30 tygodni?[/QUOTE]
ja raz miałam 3 m-ce a raz 5 m-cy, w zależności jaki preparat, moim zdaniem najlepszy jest botox, ale dwa razy zrobiłam Azzalure.
xnika jest offline Zgłoś do moderatora