Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-16, 17:04   #3413
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Ha, też dostałam. W sumie to nawet sie nie zdziwiłam, w końcu zrobił się coraz większy popyt na minerały.
U mnie też zapasy maleją i stoję przed kluczowym pytaniem, czy chce kolejne opakowanie. A dlaczego je sobie zadaję? Bo dzisiaj dokonałam zdrady. Spieszyłam się i musiałam szybko ujednolicić koloryt i niewiele myśląc użyłam podkładu mojej mamy. Uwaga podkład drogeryjny, płynny. A dokładniej nowy podkład od AA wypełniający. Dziewczyny, jak zobaczyłam moje policzki i okolic nosa po nałożeniu, to byłam zszokowana. Pięknie się wtopił i wyglądał zupełnie inaczej niż annabellki. Zasiało to we mnie ochotę na odskocznie od minerałów... Sama nie wiem czy to będzie dobry pomysł, męcz się z doborem koloru again. Ehhh

EDIT:
Ja wiem że to wątek mineralny, i że o Annabelle. Ale oszaleje jak nie zapytam
W płynnych podkładach znacie jakiś odpowiednik golden fairest? Oprocz Revlona CS Buff i Bourjois Healthy mix nr. 51 :P
Nie krzyczcie na mnie
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."

Edytowane przez Almodis
Czas edycji: 2014-10-16 o 23:02
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora