Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-09, 21:56   #3464
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Nie wyslal mi sie post
To od nowa...

Dobrze jest mi tez np. w takim makijazu:
https://www.youtube.com/watch?v=fLnKtPVpofM

Nie wygladam najlepiej w intensywnych kolorach na powiece, musze je laczyc z np. czarna kreska, zeby wygladaly dobrze.

Myslalam o TW, chociazby przez te czern i biel, ktore mi pasuja, ale to bardzo chlodny typ, ja zdecydowanie nie jestem tak zimna.
Paleta BW mi pasuje, mozliwe, ze z wyjatkiem ekstremalnie jaskrawych kolorow. Nie jestem pewna czy bym dobrze wygladala np. w jaskrawej limonkowej sukience, wydaje mi sie, ze to by bylo za duzo dla mnie.
Pewnie kwestia indywidualnych "parametrów", może być też kwestia typu Kibbego, twoje zdjęcia dają wrażenie raczej czystych, wyraźnych linii, a u mnie zdecydowanie lepiej wyglądają lekko rozmyte linie, co jest niby charakterystyczne dla Soft Dramatic.

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

BTW poczytałam ten polski blog o typach Kibbego i jestem zawiedziona, w sumie jedynie fajne, że ktoś przetłumaczył na polski, niestety pełno stereotypów i uogólnień, nie dość, że powielanie pewnych kiksów Kibbego (egzotyka, lol) to jeszcze jakieś dodatkowe polskie teorie typu, że w Polsce SD to rzadkość, bo głównie Włoszki tak wyglądają.

Zdjęcia dawnych gwiazd kina jako jedyne przykłady to jest naprawdę fail, wystarczy wejść na Yuki czy grupę na FB, no niestety nie wyglądamy wszystkie jak Sofia Loren. Poza tym SD i figura klepsydry? Raczej lekko klepsydrowata, bo zdecydowaną klepsydrą bywająraczej inne typy. A jako przykład Sofia Loren w gorsecie.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora