Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-09, 22:33   #3465
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Wampierz, czytałaś o Kibbe to może coś mi podpowiesz, bo nie mogę się tam wpasować. Jestem kolumną albo rożkiem (cholera wie jaką mam figurę /93cm w ramionach-83-66-90/), ale przy twarzy jednak koronka i wzory palais wygrywają z klasycznym minimalizmem. Pasują mi dekolty okalające twarz w stylu http://ethnicelebs.com/wp-content/up...ra-ramirez.jpg, V może być, okrągłe też są OK. Zabudowane są nie -ok, bo zaczynam wyglądać jakoś ramioniaście. Łódki oj nie. W klasycznym garsonkach wyglądam jak własna babcia, klasyczne proste spodnie oj nie, raczej coś drapowanego w biodrach, ale zwężane w nogawkach. Spodnie 7/8 są dobre. Lepsze krotsze rurki niż "standardowe". No i mam problem, bo ciało bym powiedziała D, może trochę C, twarz R (oczy,nos, okrągła twarz)-C (okrągła twarz, ale nie mam wąskiego podbródka). Wychodziłoby DC z równania, ale paski i skóry DC to chyba największy dramat, który mógłby mnie dotknąć. Mogłoby być D biorąc pod uwagę figurę, ale wtedy buzia nie pasuje. Ubrania D zupełnie nie pasują. SD nie jestem zdecydowanie, to chyba nie jest typ "wąskich sylwetek". SC mogłoby być gdyby nie to co napisałam na wstępie.
Naturalem na 100% nie jestem, wykluczyłam to już po stokroć. R też nie FG odpada i G, SG na 90% nie. Na TR jestem za mało wcięta w talii.. generalnie jestem nieznanym, czternastym typem Kibbe.. Nasuwa Ci się coś co mogłoby mi pomóc? Oprócz psychiatry
Zastanawiam się czy nie SC, ale typ kolorystyczny dodaje D
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja

Edytowane przez earthpace
Czas edycji: 2015-10-09 o 22:46
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora