Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-10, 11:37   #3474
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Wampierz, czytałaś o Kibbe to może coś mi podpowiesz, bo nie mogę się tam wpasować. Jestem kolumną albo rożkiem (cholera wie jaką mam figurę /93cm w ramionach-83-66-90/), ale przy twarzy jednak koronka i wzory palais wygrywają z klasycznym minimalizmem. Pasują mi dekolty okalające twarz w stylu http://ethnicelebs.com/wp-content/up...ra-ramirez.jpg, V może być, okrągłe też są OK. Zabudowane są nie -ok, bo zaczynam wyglądać jakoś ramioniaście. Łódki oj nie. W klasycznym garsonkach wyglądam jak własna babcia, klasyczne proste spodnie oj nie, raczej coś drapowanego w biodrach, ale zwężane w nogawkach. Spodnie 7/8 są dobre. Lepsze krotsze rurki niż "standardowe". No i mam problem, bo ciało bym powiedziała D, może trochę C, twarz R (oczy,nos, okrągła twarz)-C (okrągła twarz, ale nie mam wąskiego podbródka). Wychodziłoby DC z równania, ale paski i skóry DC to chyba największy dramat, który mógłby mnie dotknąć. Mogłoby być D biorąc pod uwagę figurę, ale wtedy buzia nie pasuje. Ubrania D zupełnie nie pasują. SD nie jestem zdecydowanie, to chyba nie jest typ "wąskich sylwetek". SC mogłoby być gdyby nie to co napisałam na wstępie.
Naturalem na 100% nie jestem, wykluczyłam to już po stokroć. R też nie FG odpada i G, SG na 90% nie. Na TR jestem za mało wcięta w talii.. generalnie jestem nieznanym, czternastym typem Kibbe.. Nasuwa Ci się coś co mogłoby mi pomóc? Oprócz psychiatry
Zastanawiam się czy nie SC, ale typ kolorystyczny dodaje D
Ja też miałam problem, żeby wpasować się w którykolwiek profil Wychodziły mi tak zróżnicowane odpowiedzi, że masakra Pewnie to też dlatego, że co do niektórych odpowiedzi miałam wątpliwości i nie potrafiłam pewnych kwestii jasno określić. Ale wypisałam sobie kilka typów, które wchodziły w grę, a potem poczytałam opisy tych typów (jakie cechy mają, a jakich mieć nie mogą) i drogą eliminacji wyszło mi Soft Natural Wiem, że to mega samowolka, ale w sumie żaden inny typ nie wchodzi u mnie w rachubę, a i sugestie odnośnie do stylu itd się zgadzają. I chociaż sporo sugestii Kibbego jest przestarzałych, to naprawdę dużo mi to pomogło - np. wreszcie skumałam, czemu nieszczególnie wyglądam w ostrym makijażu, czemu nie służą mi za duże kontrasty, jakie fasony są lepsze od innych itd. Kibbe do spółki z analizą kolorystyczną naprawdę sporo rozjaśnia i pozwala uniknąć wielu błędów. No a bycie w jednym typie z boską Skarlettą zawsze nieco poprawia humor

A kojarzycie jakieś dobre strony internetowe/blogi (poza getthelook), gdzie można poczytać o typach wg Kibbego i czegoś więcej się dowiedzieć? Ew. grupy na fb itd?
vine jest offline Zgłoś do moderatora