Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NEONAIL- lakiery hybrydowe
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-05-10, 04:10   #2076
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez seXualna89 Pokaż wiadomość
Nie wiem jakim cudem biały kolor z NN kryje po 2 warstwach...mi kryje dopiero po 3... I jeszcze ten kolor to jakiś glut... Do reszty kolorów nie mam jako takich zarzutów. Jak podniosą cenę to wrócę to CZ z kolorówką
też jestem posiadaczką białego i mój też kryje po dwóch warstwach ale za to z niektórymi kolorami miewałam problemy, np. z Barbie zrobił sie glut
Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
A ja mam 4 kolory z NN - Pink Lady, Forever Calm, Pink Panther i Natural Beauty - ze wszystkich jestem zadowolona Kryja po jednej albo dwoch warstwach. Kolor ladnie wyglada na dloni.
ja mam obecnie ok 20, a przewinęło się pokojnie 40 część kolorów była ok, część robiła problemy. Niestety 90% lakierów zgęstniało

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
7zł, cena wyższa o 25% biorąc pod uwagę ceny które wzrosły po ostatniej podwyżce.
jeszcze przypomnijmy że gdy zaczęłam używać NN to jedną ich buteleczke kupowałam za 18,50 zł w międzyczasie NN zmieniło wygląd butelki i rzekomo formułe. Moim zdaniem jakość lakierów się nieznacznie polepszyła, w każdym razie cena poleciała prawie 60% do góry. Sodówka im uderzyła do głowy. Jak widze co odpieprzają teraz, dodatkowo z pseudo gwiazdą, której widoku znieść nie potrafie, to uważam że nie warto w nich inwestować.

Nawiasem mówiąc mam dużo lakierów z Chin i znaczna ich część jest lepsza od lakierów NN
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując