Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NEONAIL- lakiery hybrydowe
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-05-10, 07:47   #2080
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez aniakostyra Pokaż wiadomość
MM nie używam, nie ta jakość. Zostaje przy CND, OPI i NN. Może i 35zł to nie za niska cena ale do CND i OPI neonail jest nadal bardzo korzystny cenowo. Pytanie co dla kogo ważne jakość czy tylko cena
MM to wyższa półka i nie ma porównania do NN. Piszesz o jakości, a porównujesz lakiery z wysokiej półki z niską? MM nie potrzebuje pseudo gwiazdek do promowania, i mają mnóstwo zadowolonych klientów, większość bardzo dobrych salonów pracuje na Mistero Milano, a na Neonail kto, chyba Patrycja Kazadi.

Cytat:
Napisane przez xmartusiax19 Pokaż wiadomość
Ja na promocji kupiłam 30 lakierów NN i 6 Mistero milano, co do MM buteleczka 11 ml kosztowala 25 zl wiec nie duzo ale jakos lakieru mnie nie zadowala, biały i żółty musiałam nakladac ok 5 warstw i jeszcze byly przeswity, za to NN krycie białego lakieru idelane przy drugiej warstwie. Indigo ma zbyt gęstą konststencję, mistero milano za rzadki , NN wydaje sie byc dla mnie idealne , Semilac nadal bede uzywać mimo ze ma bąbelki powietrza ale jest bardzo dostepne i przesyłka juz przy 2 lakierach za darmo.
Mam zarówno biel i żółć, kryją dobrze po dwóch warstwach, ale warto je rolować w dłoniach, więc albo masz wadliwy egzemplarz, który możesz zareklamować, albo wciskasz nam tu kit za przeproszeniem.


Ostatnio coś zauważyłam wysyp nowych użytkowniczek piszących bez sensu na tym forum
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując