Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakopane - noclegi i nie tylko - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-09-08, 12:14   #26
kal1nka
Zadomowienie
 
Avatar kal1nka
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: lubuskie :)
Wiadomości: 1 533
Dot.: Zakopane - ktos moze mi polecic dobry i niedrogi nocleg?

Cytat:
Napisane przez eve_malutka Pokaż wiadomość
Ja byłam tutaj 2 razy

Joanna i Andrzej Paczyńscy
ul.Nowotarska 46
tel.(0-18) 20 -123-51 (Pokoj z tv, lazienka na 2 pokoje 25zł/osobodzien)
(do Krupowek jakies 6minut?? nie wiem szybko sie szło)

Maja tez dom na
ul. Kasprusie 4d
(Przecznica Krupowek) dolna czesc jak sie idzie na Gubałowke

Bardzo czysto, wlasciciel b.sympatyczny
wlasnie wrocilam z Zakopca, bylam u w/w p. Paczynskiego

co do warunkow nie mam zadnych zastrzezen, jednak organizacja totalnie kuleje

Mielismy miec mniejszy pokoj z lazienka na kasprusiach w cenie 30/os, kiedy jechalismy juz do Zakopca okazalo sie, ze ludzie poprzedluzali pobyty, i przez to bedziemy miec pokoj na nowotarskiej, w ramach rekompensaty wiekszy i zamiast za 40/os bo to z lazienka, za 30.
Sama musialam lapac tam kogokolwiek przed wyjazdem bo nikt sie nie kwapil by zaplacic, kiedy poszlam okazalo sie ze chca 420 a nie 360, pracownica po moim protescie zadzwonila do szefa po czym wrocila i powiedziala ze wie ze powinno byc 360 ale jest 370 bo tak szef powiedzial
Nie chodzi o 10zl, ale nie lubie takiego zamieszania.. wiec zaplacilam z ta lekka nadwyzka i pojechalismy sobie do miasta.
Bedac tam po 10min otrzymalam telefon od szefa, ktory kompletnie nie lapal sie, kto sie za co z nim rozliczal, musialam go naprowadzic, powiedzialam tez o tym ze policzono wiecej niz byc powinno na co on ze oddadza mi te pieniadze.
Nie musze mowic, ze przy zdawaniu pokoju pieniedzy nie zobaczylam, w kazdym razie wole bardziej uporzadkowane spr organizacyjne, wiec majac duzy wybor noclegow w naszych pieknych Tatrach raczej tam nie wroce

Ale jeszcze raz podkreslam, warunki byly super

pozdrawiam
__________________
where words fail, music speaks - H. Ch. Andersen

21.02.10 zakochana
31.12.13 narzeczona
16.07.16 żona
kal1nka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując