Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odszkodowanie - co i jak?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-31, 12:08   #9
ankasz
Zakorzenienie
 
Avatar ankasz
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 001
Dot.: Odszkodowanie - co i jak?

Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
Przede wszystkim ubezpieczenie szkolne obejmuje następstwa nieszczęśliwych wypadków więc odszkodowanie należy się tylko jeśli doszło do jakiegoś trwałego uszkodzenia ciała. Z tego co się orientuję to w większości przypadków skręcenie nie ma dalszych zdrowotnych następstw więc prawdopodobnie odszkodowanie będzie nienależne.

Natomiast ubezpieczony uczeń jest cały rok - także w okresie wakacji, dni wolnych od nauki, świąt itd. Od wychowawcy uzyskajcie informacje w jakiej firmie ubezpiecza uczniów szkoła oraz pobierzcie formularze zgłoszenia roszczenia (w sumie to nawet lepiej pytać w sekretariacie). Zgłosić zawsze warto - najwyżej nic nie dostaniecie... Szkodę zgłasza się dopiero po całkowitym zakończeniu leczenia/rehabilitacji - właśnie po to by lekarz orzecznik mógł stwierdzić czy po zakończonym leczeniu występują następstwa zdrowotne czy też ich brak.
Wybacz, ale takie bzdury wypisujesz, że musze to skomentować. Skrecenie niesie więcej następstw niż złamanie - tak napisałam wcześniej - złamanie się zrośnie i nie zostawi śladu a skręcenie jest dużo powazniejsze bo ścięgna goją sie znacznie dłużej niż kości. Samo to, że lekarz powiedział, że przy zmianie pogody, noga będzie dawała mi wycisk świadczy, że następstwa będą.

Zresztą, ja odszkodowanie już dostałam, wiec PRZYZNAJĄ ODSZKODOWANIE ZA SKRĘCENIE.
__________________
"from delusion lead me to the truth.."

mam orta w poście? daj znać, nie obrażę się
ankasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując