Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odszkodowanie - co i jak?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-09, 19:47   #18
adzia'90
Rozeznanie
 
Avatar adzia'90
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 512
Dot.: Odszkodowanie - co i jak?

To znowu ja... (tak, wiem łajza jestem)

10 marca mialam wypadek. Trafiłam do szpitala z rozciętą łydką, miałam 4 kawałki szkła, w trybie pilnym trafiłam na blok operacyjny, ponieważ miałam zespół ciasnoty przedziedziałów powięziowych. Lekarz przed podaniem blokady powiedział tylko, że mam sie modlić, żeby nie stracić nogi. Najważniejsze, że nogę uratowali. Musieli jednak rozciąć całą łydkę, bo pękło ścięgno i rozerwał się mięsień. Miałam 27 szwów zewnętrznych.
W szpitalu leżałam 6 dni. 15 marca założyli mi łuske gipsową i wypuścili do domu. Wczoraj ściągneli mi gips. Zwolnienie z pracy mam do 6 maja. Mam miesiąc na wyćwiczenie stopy, bo nie mogę póki co stawać.
W łydce w pewnych miejscach straciłam czucie, bo zostały uszkodzone nerwy, dodatkowo mam ubytek tkanki, widać sporą wklęsłość w ciele.

Ps. Czy jest na wizażu ktoś kto się orientuje w ubezpieczeniach?
Na wniosku mam "kwadraciki" muszę zaznaczyć o wypłatę za co się staram, jest kilka opcji, ale mnie dotyczy :pobyt w szpitalu w nastepstwie NW, NW, operacja medyczna.
Czyli muszę złożyć 3 oddzielne wnioski? Czy wszystko na jednym?

W pracy nic nie wiedzą, nawet umów jeszcze nie ma :/ bo zmienialiśmy ubezpieczyciela.

Ps2. Umowe od ubezpieczyciela juz dostalam, w poniedzialek skladam wniosi, także już nieaktualne

Edytowane przez adzia'90
Czas edycji: 2010-05-30 o 11:28 Powód: dopisek 2.
adzia'90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując