Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mala plytka paznokcia - jak ja przedluzyc??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-10, 18:43   #78
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Mala plytka paznokcia - jak ja przedluzyc??

Cytat:
Napisane przez ptysia136 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny I ja mam podobny problem, mianowicie płytka moich dwóch paznokcie całkowicie różni się od pozostałych trzech. Mały palec i palec serdeczny ma płytkę bardziej kwadratową i podłużną, środkowy i wskazujący szerszą niż dłuższą (jest to lepiej widoczne przy dłuższych pazurkach), kciuka się nie czepiam ;p

Poza tym te dwa ostatnie pazurki są jakoś tak dziwnie przekrzywione w stosunku do całego palca co mnie strasznie denerwuje.
Co polecacie w takim przypadku, jak wydłużyć tą płytkę i jak doprowadzić je do super stanu?

Jeśli chodzi o skórki wokół pazurków to również mam z nimi problem, ale poczytałam trochę w wątku na ten temat i zacznę z nimi walczyć.
Olejuj - to naprawdę działa Mnie już pojawił się przyrost - na kciukach wyszedł już prawie poza opuszek, na wskazujących nieśmiało, ale sukcesywnie się pnie. Gorzej z resztą palców (niektóre płytki mam stosunkowo krótkie), ale widzę, że dzieje się dużo pod paznokciami. Wytrwale wcieraj olejki, a sama się przekonasz, że płytki się wydłużą i wyrównają. Efekty to sprawa indywidualna, ale jeśli chodzi o mnie, to pierwsze zmiany zauważyłam po ok. miesiącu. Czasem miałam chwile zwątpienia, ale warto było, a teraz olejowanie sprawia mi ogromną przyjemność, bo wreszcie zaowocowało przyrostem
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55

Edytowane przez Pjerniczek
Czas edycji: 2015-02-10 o 18:46
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując