Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - jaki podklad na slub i wesele
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-06-23, 08:05   #21
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
ślub- makijaż wykonany przez Wizażyste

Podkład Divinora wygląda bardzo delikatnie. Częśc dziewczyn, które malowałam na codzień się nie maluje więc makijaż musiał wygladać w miarę naturalnie - tak by dobrze się w nim czuły
Ja zawsze rozmawiam z dziewczynami i staram się je poznać - dzięki czemu oprócz tego że wiem w czym dobrze wygladają - poznaje w czym dobrze się czują. Panny młode przynoszą mi zdjęcia sukienek ślubnych a ja staram się im także pomóc w doborze odpowiedniej wiązanki i dodatków (o ile mają wątpliwości).Przeważnie jest tak że przed wizytą porozumiewamy się droga mailową więc stwarza to idealna okazję do udzielenia porad, a także wysyłania zdjęć.
Wszystkim dziewczynom, które się zdecyduja na makijaż wykonany przez wizazyste polecam makijaż próbny - jest on własnie po to by przyszła panna młoda miała pewność że w dniu ślubu bedzie wygladała swietnie. Przy okazji klientka może pochodzić sobie w takim makijażu i się z nim troszke oswoić. Podczas próby moze także poprosić wizazystke o zmiane kolorsytyki makijażu - jeżeli uważa że czułaby się i wygladała lepiej w troszke innym kolorku
Poza tym lepiej jak na panne młodą spojrzy profesjonalista - bo same czesto mamy złe nawyki które niestety powielamy także w dniu ślubu. Poza tym w tym dniu lepiej mieć spokojna głowę i powierzyć się w ręce wizażsyty i fryzjera.
W moich ustach może to brzmieć jako autoreklama gdyż sama jestem wizażystką ale wierzcie mi że gdybym się tymn profesjonalnie nie zajmowała sama oddałabym się w ręce specjalisty. Być moze pod tym wątkiem wypowiedzą sie dziewczyny które korzystały z usług wizażystów.
Nie kazdy wizażysta jest godny polecenia ale po to są makijaże próbne aby wybrać tego właściwego
pozdrawiam serdecznie

sam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując